Polećcie mi proszę odpowiedniego ginekologa

Witam.. proszę bardzo o pomoc.
Od 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne. Obecnie chodzę do lekarza prywatnie od którego dostaję receptę na 3miesiące. Niestety potworne kolejki i czas oczekiwania odstraszają mnie od niego.
Szukam ginekologa w Gdańsku w rozsądnej cenie, gdzie nie musiałabym czekać godzinami, gdzie byłaby możliwość po zrobionych badaniach tylko "wpadać" po recepty (mogę za nie płacić ale rozsądnie, recepta na 3 opakowania)..
Proszę polecić mi kogoś fachowego, niedrogiego (ale tylko prywatnie) i który nie robiłby problemów z receptami w sytuacji gdy jestem zdrowa rewelacyjnie się czuję.. i bez kolejek..
Pozdrawiam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polećcie mi proszę odpowiedniego ginekologa

polecam z całą odpowiedzialnością dr Czupryńską.
przyjmuje państwowo w przychodni studenckiej w gdańsku wrzeszczu, jednak nie trzeba być studentem żeby tam chodzić, wizyty są bezpłatne i zazwyczaj nie ma problemu żeby się dostać tego samego dnia jakiego sobie zaplanowałyśmy. Pani dr przyjmuje tam chyba w pn i śr- nr tel. do rejestracji telefonicznej: 058 3471351
dodatkowo przyjmuje też gdzieś prywatnie, ale nie wiem gdzie. nie interesowałam się tym bo zawsze gdy chciałam to dostałam się państwowo.
tak jak piszesz, gdy nic się nie dzieje to bez problemu wypisuje recepty na dłuższy okres czasu
numer do niej - 502955000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Akupunktura w ciąży? (3 odpowiedzi)

Dostałam namiar na gabinet akupunktury http://akupunkturapokrywka.pl/ , jest kawałek ale podobno...

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...

Problem z utrzymaniem erekcji (196 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...