za wyjątkiem stomatologii jest ok (1) korzystam często od 4 lat i mogę polecić tę placówkę (bardzo dobry okulista,... gdynianka Nie polecam, popsuło się! (1) Od ponad roku korzystam z usług tej placówki, ale niestety po ostatniej... Anna Rehabilitacja (1) Moge szczerze polecic rehablitacje. Budynek nr 3 przy ulicy Świętojańskiej.... Pacjent
nie polecam (1) bardzo niegrzeczna obsługa pacjenta, wręcz obrażająca osobę starszą pacjentka Wspaniała obsługa. (1) Od pewnego czasu dość często chodzę do ginekologa w tej klinice.Muszę... mona porazka...nie polecam!!!! (1) Nie polecam..jeśli ktoś chce wydać niepotrzebnie pieniądze to niech tam się... kasdor Nikomu nie polecam (1) Stomatologia w Evi Medzie jest najgorszą na jaką dotychczac trafiłem. Jedynym... Mirek Polecam dr. Stukan (1) Ostatnio byłam na wizycie u ginekologa dr Stukana, którego poleciła mi... Magda Dotyczy USG 4d w ciąży (1) Witam, w grudniu 2009 miałam w Evi-Medzie Usg 4d. Niestety od początku nie... Oshin EVI-MED 1,2,3 (1) Ponieważ Evi-Med jest w trzech różnych miejscach, moje opinie też są różne.... ww Kompetentni lekarze (1) Polecam klinikę ze względu na kompetentnych i ludzkich w podejściu do... pacjentka D Tragedia!!!! (1) .... co dwa tygodnie chodze do tego samego lekarza, ktory przyjmuje w... pacjentka zawiedziona bardzo (1) Jestem zawiedziona , ponieważ ostatnimi czasy w Poliklinice jest tragicznie,... kasia Bardzo Zadowolona!!! (1) Jestem bardzo zadowolona z usług w evi-Medzie.Panie w rejestracji bardzo miłe... monka super:)) (1) lecze sie u doktor Gorczynskiej stomatolog i kazdemu polecam wspaniala... agusia Zawiedziona (1) Nie polecam przychodni dentystycznej.Już na samym wejściu wita nas bardzo... Monika