Adrian - opinia (1) Bardzo mila obsługa oraz fachowa opieka zdrowotna. Polecam! Adrian Feline.eve - opinia (2) Zachowanie personelu karygodne, bez znamion jakichkolwiek standardów czy... Feline.eve Katarzyna - opinia (2) Spotkałam sie z karygodnym zaniedbaniem czy niedopatrzeniem . Opinia dotyczy... Katarzyna
Dobrzy specjalisci (1) Polecam klinike,duzo dobrych specjalistow w jednym miejscu,dosc szybkie... Alicja Kowalczyk Przemiła Pani ginekolog, wszytsko sprawnie i miło (1) Bardzo polecam dr Tomasińską, świetnie tłumaczy i służy pomocą. Polecam :) Krysia USG 4D - Katarzyna Podsiadlo (2) Byłam na USG 4D na którą czekałam godzinę. Koszt wizyty 220 zł. Badanie... Anna Zadowolenie z obslugi (1) W zeszlym tygodniu korzystalam z uslug ginekologiczno - polozniczych w... Anna S SZCZERZE ODRADZAM (4) Ocena dotyczy gabinetu ginekologicznego. Babka młoda i niekompetentna. Na... Zdegustowana Dziewczyna Promocje na pokaz (1) Bardzo zdziwił mnie ostatnio fakt, że promocje jakimi klinika się reklamuje,... STUDENTKA ginekolog 6+ (1) Doktor Katarzyna Bladocha- Kołodziej to cudowna kobieta, ciepła, wszystko... Paulina Oceniam na 6 (1) Korzystałam z usług różnych przychodni, zarówno państwowych jak i prywatnych.... Ewa K Spotkania z położną (1) Spotkanie organizowane dla przyszłych mam, w miłej atmosferze prowadzone... Iza dr.Katarzyna Bladocha-Kolodziej gdynia evi-med koszmar!! (13) j nie bedzie chciala pojsc do ginekologa.kobieta jest ze tak to... zawiedziona Jest dobrze (2) korzystam z usług lekarza internisty, ginekologa (Pani Zielińskiej, polecam),... Aneta polecam bardzo (1) Bardzo lubię EviM, a miałam już okazję skorzystać z innych prywatnych... Anna Sz Polecam !!! :) (1) Zdecydowanie polecam, zwłaszcza opiekę ginekologiczną. Korzystałam z usług... Zadowolona mama prywatnie za pieniądze spodziewałem się czegoś lepszego (1) Generalnie słabo, rejestratorki mało zorientowane, siedziało ich 3 a jedna... pacjentus ekhm... (1) Lekarze są fajni, ogólnie.... Ale te sfochowane rejestratorki...? Deszcz... Ula nie polecam...!!!!!! trzeba unikać.... (1) Byłam parę razy na placówce 1 i nie polecam, bo obsługa pielęgniarek jest... bodzio.... Najlepsza placówka w jakiej się leczyłem! (1) Korzystałem już z usług wielu przychodni, ale żadna nawet w połowie nie równa... Tomek