Politycy PIS okrdali PCK

"Afera PCK. Nawet 3 mln zł mieli wyprowadzić z PCK dolnośląscy działacze PiS: poseł, dwóch radnych i najbliższy współpracownik Anny Zalewskiej. Do sądu wpłynął właśnie akt oskarżenia. Grozi im nawet do 10 lat więzienia."
Cała Polska z was się śmieje : komuniści i złodzieje.
Sprawa ma swój początek przed paru laty, wspominałem o niej na tym forum. Nic nowego. Piszę o niej tylko dlatego, że wreszcie wpłynął do sądu akt oskarżenia. Nie liczę na to, że tego typu informacje mogą wpłynąć na jakieś refleksje wśród miłośników pis. To bezmózgowie i beton .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Im się to po prostu należało.
Wiem, bo kiedyś jedna z funkcjonariuszek bolszewickiej neo-komunistycznej partii PIS tak powiedziała
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie wiedziałem,
to wobec tego ja odchodzę do PO.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wychodzą na światło dzienne bardzo ciekawe informacje dotyczące procederu transferu pieniędzy z PCK do PiS.
Kradzione z PCK pieniądze szły na kampanię wyborczą bolszewickich kandydatów.
Tropy wskazują na powiązania procederu z bardzo wysoko postawionymi funkcjonariuszami PIS, Którzy bolszewickim tak zwanym Rządzie sprawowali funkcje ministerialne a następnie zostali europosłami.

To pokazuje prawdziwą naturę tej neo-komunistycznej organizacji w Polsce, która jest intelektualną, ideową i kadrową kontynuatorką PZPR.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prawda, ze im się należało ?
Nagrody plus dobrze spożytkowane. Zobaczcie jak dobrze wyglada ta władza.
Raczej nie wyglada by przymierala głodem.

Jerzy Urban, przedstawiciel władzy bolszewickiej sprzed 1989 roku mówił, ze rząd się sam wyżywi.
Dziś jego neokomunistyczni bolszewiccy następcy, wcielają w czyn prorocze słowa.

image
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ten pan w za ciasnym smokingu to Sakiewicz. Redaktor naczelny niszowej Gazety Polskiej. Człowiek znany z szerzenia hejtu i stef wolnych od LGBT.
Gazeta Polska co roku wybiera jakiegoś bolszewika na tzw. Człowieka Roku.
Teraz wybrali zdaje się po raz kolejny tow. Kaczyńskiego, w PiS-neoPZPR mający pseud. Deweloper i hejtera Jedraszewskiego.
Jeden jest drugiego warty, wiec nagrody się należą.

Ciekawsze jednak niż te wewnątrz-bolszewicko-neokomunistyczno-postPZPRowskie obrzędy jest to jakie przedsiębiorstwa znalazły się na Ściance Sponsorskiej.
Same przedsiębiorstwa państwowe, np pge, pgnig, tauron, Lotos, Orlen, Porty Lotnicze czy KGHM.
Wśród sponsorów gali bolszewickiej jest tez Kompania Piwowarska, do której należą m.in. marki: Tyskie, Żubr, Lech, Dębowe Mocne i Redds.

Pamiętaj o tym, gdzie idą twoje pieniądze kupując se piwko.

Kupuj świadomie !

image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...