Polonus Energy

Fotowoltaika

Gdynia, Gwarancyjna 3

Henryk - opinia (1) Firma wiarygodna, z dobrą ofertą cenową na rynku. Profesjonalne wykonawstwo,... Henryk Mieczysław - opinia (1) Polecam serdecznie firmę. Profesjonalne doradztwo oraz życzliwe podejście do... Mieczysław Marian - opinia (1) Polecam. Jestem zadowolony z decyzji montażu instalacji fotowoltaicznej.... Marian
Jacek - opinia (1) Polecam serdecznie firmę. Pełen profesjonalizm. Jacek Wiola - opinia (1) Wszystko przebiegło sprawnie, bezstresowo i fachowo. Polecam! Wiola Bartosz - opinia (1) Profesjonalne doradztwo, szybka realizacja. Bartosz Alka - opinia (1) Firmę polecił mi znajomy, dodatkowo opinie sprawdziłam na trojmiasto.pl.... Alka Agnieszka - opinia (1) Doradca klienta bardzo jasno i szczegółowo wytłumaczył sposób działania i... Agnieszka Magdalena - opinia (1) Od dłuższego czasu szukaliśmy rzetelnej firmy, która zaproponuje nam... Magdalena Emilia - opinia (1) Profesjonalna firma z super podejściem do klienta, jestem zadowolona z... Emilia AiP - opinia (1) Dajemy same 6 ⭐. Spokojnie możemy polecić ekipę, widać że znają się na tym... AiP Rafał - opinia (1) Najlepsza decyzja, jaką podjęliśmy by zmniejszyć nasze rachunki za energię. O... Rafał Ania - opinia (1) Firma przekonała mnie faktem, że instalacje wykonują tylko zatrudnieni u nich... Ania Jurek - opinia (1) Sprawnie, szybko i w dogodnej cenie! Polecam!! Jurek Marek W. - opinia (1) Bardzo profesjonalna I godna polecenia ekipa. Elektrycy znający się na... Marek W. Monika - opinia (1) Mogę z czystym sumieniem polecić. Dopasowany projekt, dobra cena, elegancko... Monika