Robert - opinia (1) Współpraca z tą firmą i jej agentem Panem Michałem przebiegła pomyślnie.... Robert Pośrednik Jerzy Wąsowski (2) Współpraca z Panem Jerzym zdecydowanie przebiegła pomyślnie. Profesjonalna... Mikołaj Grzegorz (50 lat) - opinia (1) Wybrałem Pana Jerzego Wąsowskiego pracującego w zespole biura obrotu... Grzegorz (50 lat)
Profesjonalne podejście do klienta (1) Chciałabym bardzo podziękować Pani Marcie Wieruckiej za profesjonalną obsługę... O.K. Podziękowania dla Pani Joanny i Pani Marty (1) Tą droga chciałbym podziękować firmie „Polskie nieruchomości „ a w... Jerzy Profesjonalna obsługa (1) Szczere podziękowania dla Jerzego Jakuba Wąsowskiego za współpracę przy... Marzena Tarnowska Kompetentna i sprawna obsługa (1) Współpracę z tym biurem nieruchomości , a w szczególności z panem Jerzym -... JW Pośrednik z powołaniem do pomagania ludziom (1) Gorąco polecam Jerzego Wąsowskiego jako pośrednika, dzięki któremu zyskałem... Marian B Sprzedaż mieszkania (1) Dziękuję Panu Jerzemu za profesjonalną pomoc w sprzedaży mieszkania. Zawsze... Beata S. Pełen profesjonalizm (1) Współpraca z Panem Jerzym to czysta przyjemność. Wsparcie merytoryczne,... A.S. Podziekowanie dla Pana Michala Wojtkiewicza za sprzedaz mieszkania (1) Chcialem serdecznie podziekowac Panu michalowi Wojtkiewiczowi za szybkie i... Lezsek.H. Obsługa bardzo na plus (1) Obsługę biura będę polecać bliskim i znajomym. Waldek Podziękowania dla p. Izabeli Grel (1) Wielkie podziękowania dla p. Izabeli Grel za pośrednictwo w sprzedaży... Małgorzata Siemicka Polecam! (1) Chciałbym wyrazić swoją opinie o pracy pani Lidki. Sprzedała nam dom, którego... Waldemar Szczerze polecamy!!! (1) Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak rzetelną usługą. W znalezieniu mieszkania... Elwira Podziękowania dla pani lidki (1) Przyjechałem do Polski aby sprzedać swoje mieszkanie. Dlatego potrzebowałem... Marek Wspaniały pośrednik (1) Tym razem z pozycji kupującego, chciałabym wyrazić opnię o pośredniku, panu... Ania W 30 dni sprzedana kawalerka.Rewelacja u pana Jerzego Wąsowskiego ! (1) Pan Jerzy Wąsowski z biura Polskie Nieruchomości prosił mnie o pozytywną... Katarzyna Andrzej Kalinowski - opinia (1) Jestem w pełni zadowolony z usług firmy, sprzedałem przez nich kilka... Andrzej Kalinowski Profesjonalny pośrednik (1) Pan Jerzy Wąsowski to rewelacyjny i profesjonalny pośrednik. Zgłosiłem się do... Adam