Ewcia - ocena (1) Oferta jest bogata. Ja jestem zadowolona, bo usługi, które oferuje Polzen,... Ewcia Mikel - ocena (1) Terminowy zarządzający, wszystko jest okej Mikel Gienek - ocena (1) Wszystko w porządku, już sporo lat, jak zarządzaniem u nas zajmuje się Polzen... Gienek
Klara - ocena (1) Z zarządzania przez Polzen jestem zadowolona, nie mogę się doczepić do... Klara Adam. - ocena (1) Sądze że Polzen jest dość dobry i już długo działa na rynku. Kontakt ze... Adam. kukułka - ocena (1) Bardzo słaba obsługa. Nie polecam tego zarządcy. Chaos, nie ma żadnej... kukułka Kamila - opinia (1) Nachalna reklama, brak transparentności ze strony zarządcy Kamila Joanna - opinia (1) Nie polecam. Firma jest zarzadca bloku, w którym mieszkam od kilku lat, wiec... Joanna aniela - opinia (1) Przede wszystkim fachowe podejście do współpracy w zarządzaniu aniela Beata - opinia (1) Wcześniej borykałam się z problemami u innego administratora, także teraz... Beata Misiu - opinia (1) Ok. Wyjaśnią wszystkie wątpliwości a w razie problemów można na miejscu po... Misiu Lulu - opinia (1) Wszystko ok. Sprawnie. Czasem zbyt drobiazgowo, ale chyba o to w tym chodzi. Lulu fa - opinia (1) Fundusz remontowy istnieje, kwota na rachunku już 6-cyfrowa a malowanie,... fa Prof. Futek - opinia (2) Tragedia w wielu aktach, żal... Lokator właściciel czy nie traktowany jest... Prof. Futek tragedia (6) lokator jest intruzem według osób w tej wspólnocie mieszkaniec hokejowa Maria - opinia (2) Ostatnie trzy opinie są napisane w jednym miesiącu i bardzo wychwalające... Maria Niezadowolony-hokejowa - opinia (2) Obsługa fatalna, nie odbierają telefonów, a jak już odbiorą zbywają, ze... Niezadowolony-hokejowa x2 - opinia (1) Bardzo profesjonalni i szybko załatwiają sprawy. Szybka windykacja dłużników... x2 Katastrofa (5) Przerost formy nad treścią. Właściciel niegrzeczny, niekompetentny z silnym... JFK rzeczywistość (6) Był Polzen... żarówki wymieniał, zawsze argumenty, że czegoś nie można zrobić... były klient