Franek - ocena (1) Bardzo miły pan pomógł nam w kolizji Franek Artur - ocena (1) Polecam wszystkim!!! Miła atmosfera. Pan Paweł z lawety numer 3 bardzo... Artur Hanna - ocena (1) Gorąco polecam. Pomoc przybyła szybko, usługa wykonana solidnie i w bardzo... Hanna
krzysiek - ocena (1) auta z wypożyczalni nowe czyste i sprawne technicznie super krzysiek krzysiek - ocena (1) polecam profesjonalna obsługa krzysiek Karolina - ocena (2) Zgłosiłam awarię z ubezpieczenia assistance, w niecałe pół godzinki po... Karolina Ania - ocena (1) Gorąco polecam:) pełen profesjonalizm i rzetelność. Dziękuję serdecznie za... Ania Tomasz - ocena (1) Super, szybko, sprawnie, miło Tomasz IWONA - opinia (1) Zgłosiłam awarię ubezpieczycielowi ,po 15 minutach już przyjechał Pan z... IWONA Michał - opinia (1) Polecam. Miałem awarię pojazdu, w ubezpieczeniu miałem assistance zadzwoniłem... Michał klientka - opinia (1) Serwis jako serwis ok, kontak dobry, czas ok,ale cena? Szok i niedowierzanie,... klientka Ślaskie - opinia (1) Bardzo szybka obsługa oraz sprawna w 100% polecam Ślaskie Hanna Janiszewska - opinia (1) Baaaaardzo pomocny pan, który dowiózł naszą Toyotkę i nas z MOP Kleszczewo... Hanna Janiszewska Sylwia - opinia (1) Niezwykle profesjonalna pomoc; wysoka kultura osobista pana Mikołaja. Sylwia Lilla - opinia (1) Profesjonalizm. Szczególnie zaskoczyła mnie komunikacja przez telefon.... Lilla Aśka - opinia (1) Szybko ,profesjonalnie , uprzejma obsługa Rewelacja Aśka M.P - opinia (1) Polecam wszystkim kierowcę Jarka , szybko fachowo , nie zostawił kobiety... M.P Sergiusz - opinia (1) Fachowa robota, szybko na miejscu i w pełni profesjonalnie ! Sergiusz Sylwia - opinia (1) Bardzo szybki przyjazd lawety na miejsce, obsługa bardzo kulturalna,... Sylwia szybko! (2) Pomoc nadeszla w ekspresowym tempie, Panowie bardzo pomocni, mili, obsługa... ania