W. - opinia (1) Ukończyłem kierunek technik farmaceutyczny rok temu i dopiero teraz mogę... W. Elena - opinia (1) Skarbem tej szkoły są nauczyciele : praktycy z długoletnim stażem , którzy... Elena Martina - opinia (1) Bardzo fajna szkoła i wszyscy w szkole są fajni. Martina
M - opinia (1) Jestem słuchaczką jednego z kierunków. Szkoła bezpłatna, świetna kadra... M Marcin - opinia (1) Szkoła bardzo przyjazna, oddana słuchaczowi, widać, że zajęcia prowadzone są... Marcin Jakub - opinia (1) Przyjemna szkoła mili, ludzie i prawdziwe przygotowanie do życia. Jakub Absolwentka - opinia (1) Właśnie skończyłam kierunek opiekunka dziecięca . Rewelacyjna kadra... Absolwentka Patrycja - opinia (1) Bardzo dobrze przygotowani wykładowcy, świetnie przeprowadzanie zajęcia. Patrycja Mat - opinia (1) Profesjonalna kadra, bardzo dobre wyposażenie Mat Emila - opinia (1) Idealna szkoła dla osób, które chcą nauczyć się zawodu. Emila Ruslan - opinia (1) Właśnie skończyłem kierunek opiekuna medycznego. Jestem pod wrażeniem.... Ruslan Nina Chmiel - opinia (1) Wspaniała grupa i świetny kontakt z nauczycielami Nina Chmiel Ela - opinia (1) Ukończyłam kierunek Opiekuna Medycznego i jestem bardzo zadowolona, bo dało... Ela Sylwia Kuczyńska - opinia (1) W styczniu tego 2020 roku skończyłam kierunek Terapeuta Zajęciowy. Kilka lat... Sylwia Kuczyńska Gita - opinia (1) Kończę w tym roku technika usług kosmetycznych, szkoła super, godna... Gita Absolwetka - opinia (1) Moim zdaniem bardzo wykwalifikowana kadra, przyjazna atmosfera z wykładowcami... Absolwetka Agnieszka - opinia (1) W zeszłym roku skończyłam technika usług kosmetycznych i bardzo polecam tę... Agnieszka Robert - opinia (1) W czasie studiów na AWF dodatkowo i za darmo ! skończyłem tu kierunek... Robert Elżbieta - opinia (1) Uczęszczam obecnie do tej szkoły na kierunku opiekun medyczny, mimo , że... Elżbieta Olga - opinia (1) Zajęcia bardzo konkretne i przydatne w pracy. Życzliwa atmosfera, Olga