Małorzata - opinia (1) Świetne miejsce, fajne panie, miłe i kompetentne. Piękny wystrój i bdb laser... Małorzata karolina - opinia (1) Świetny salon, w końcu pozbyłam się cellulitu- icoone na prawdę działa i jest... karolina Joanna - opinia (1) świetna atmosfera, super sprzęt, Icoone faktycznie ujędrniło moje ciało, w... Joanna
Gosia - opinia (1) Przemiła, fajna atmosfera. Świetne efekty po podgrzewaniu kolagenu maszyną... Gosia Iwona - opinia (1) Wspaniałe miejsce i zespół kosmetologów. Iwona Joanna - opinia (1) Ze względu na ograniczony czas zrobiłam tylko hennę brwi i rzęs u Pani Emilli... Joanna Szczerze polecam!!! (1) Odbywam od kilku tygodni regularne zabiegi by pozbyć się zarówno tłuszczu jak... Barbara Rewelacyjny masaż (2) Jeszcze na tak wspaniałym masażu nie byłem. Wspaniały klimat, cudowna... Zadowolony klient Instytut urody Por Favor (1) Rewelacja,czułamsię jak" nowo narodzona"zrobiłam sobie paznokcie ,a także... Grażyna Polecam! (1) Pełen profesjonalizm, miła obsługa, wystrój z klasą i elegancją. Panie... Iza Bardzo polecam !!! (1) Rewelacyjna, profesjonalna obsługa, sama korzystałam, jak i kilka razy... Monika Moje miejsce! (1) To jest moja oaza spokoju. Por favor to niesamowite miejsce. Tam otaczają... Barbara M. rewelacyjny laser (1) Byłam na zabiegu epilacji i już po 1 zabiegu włosów znacznie mniej, dosłownie... Weronika Super skuteczny laser na włosy (1) Na początku tego roku skorzystałam z laseru do depilacji na bikini, efekt... Beata icoone faktycznie działa cuda (1) Efekty są, skóra gładziutka i bardzo ujedrniona. W brzuchu zeszło mi 5cm . Magdalena Miejsce dla ciała i duszy (1) Gorąco polecam Por Favor, gdzie można skorzystać z bogatej oferty zabiegów na... Marta Szczerze polecam (1) To miejsce polecam wszystkim ceniącym wysoką jakość i profesjonalizm. W... JUSTYNA Bardzo zadowolona klientka!!! (1) Piszę z podziękowaniami dla Pań Instytutu Por Favor, szczególnie dla Pani Ewy... Josia Polecam!!!! (1) Polecam ze względu na jakość usług, obsługę oraz przyjazny klimat panujący w... Ola Zabieg (1) Zastrzyk energii i tlenu Montibello SO2S Oxygen przywrócił mojej skórze blask... Marta