Lucyna - opinia (1) Przyszłam po pomoc do gabinetu Pani Dominiki po przebytej boleriozie i... Lucyna deltA - opinia (1) DROGO !!! za wizytę 500zł , która jest co 2 tygodnie , rachunek jest prosty deltA Wojtek Joński - opinia (1) Smacznie, pożywnie i skutecznie. Obniżyłem cholesterol, ciśnienie krwi i wagę... Wojtek Joński
Natalia - opinia (1) Do Pani Dominiki poszłam jako 22 latka z nadwagą i kompleksami, bez nadziei... Natalia Zuzia Garcia - opinia (1) Zanim trafiłam do GR-Med, bardzo długo męczyłam się z nadwagą... Zuzia Garcia Przemek P - opinia (1) Bardzo wnikliwa analiza problemu, wszystko dokładnie wyjaśnione i omówione.... Przemek P Małgosia - opinia (1) Jestem zachwycona , wreszcie dieta ma objętość talerza a nie 3 okruszki i... Małgosia Poradnia Dietetyki Medycznej (1) Goraco goraco polecam. Najlepsza poradnia z jaka kiledykolwiek sie spotkalam.... Bozena polecam! (1) Z całego serca polecam Panią Dominikę Gier. Trafiłam do gr med już bez... MariaN Świetna, profesjonalna poradnia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług Poradni Dietetyki Medycznej. Dietetyk dobrał... Hania Profesjonalizm (1) Odczuwałam problemy gastryczne, ostatnio nasilone bardziej, do tego z... MagdaA Warto odwiedzić tą poradnię (2) Pani dietetyk ma ogromną wiedzę z zakresu chorób autoimmunologicznych i... Wojtek Skuteczna pomoc (1) Od lat zmagałem się z dolegliwościami z przewodu pokarmowego, mdłości,... Krzysztof Food Test (1) I was fortunate to be referred to Dominika Geir by a good friend. She... Shane Floribus Profesjonaliści (1) Zgłosiłam się z ogromnymi problemami zdrowotnymi. Byłam już u rożnych lekarzy... Pacjentka Dobry wybór (1) Do Poradni trafiłam z zagrożeniem cukrzycą, z niedoczynnością tarczycy i... Jola Poradnia Dietetyki Medycznej. Sopot, ul. Smolna (1) Nie moglam lepiej trafic ! Jesli juz trzeba sie poddac diecie, to polecam... Hanna Jablonska Zdecydowanie TAK (1) Fachowa wiedza Dominiki, którą wciąż rozwija przekłada się na efekty kuracji.... Konrad POLECAM !!! (1) Trafiłam do poradni na początku lipca 2015r. Przyznam że podeszłam do tego z... kopiko Dobry początek (1) W czerwcu koleżanka rozpoczęła odchudzanie z Poradnią Dietetyki Medycznej.... Aga