Mateusz - opinia (1) Kolejka do jednego pokoju ok. 9 osób. Badania średnie od 11 do 14... Mateusz Co robi Pani z rejestracji? (2) Dodzwonienie się tam graniczy z cudem! Magda Dobrze jest (1) To naprawdę dobre miejsce. Jestem zawodnikiem od 10 lat i korzystałem z wielu... Paweł
Hm... nie jest tak źle. (1) Faktycznie czas oczekiwania na odbiór połączenia nie jest, jak w firmie... Krzysztof W. Okresowe badania sportowe (1) Moja ocena - podobnie jak większość poprzednich - skłania się do uwagi... J@rek Ignorancja kompletna ! (1) Od lat problem z dodzwonieniem się do rejestracji przychodni.Pani po prostu... Zbigniew Zatorski Tragedia (1) Korzystam, bo muszę - od dwóch lat. Ciągle to samo. (...)rejestratorka (...)... Anika Super (1) Pani orzecznik oraz Panie z zabiegowego maja bardzo mile podejscie do dzieci.... Michał Przychodnia sportowa (1) Nie odbierane telefony przez 3 dni o różnych porach, myślałem że taki tłok,... ANDRZEJ Brak kompetencji (1) Lekarka nie znająca przepisów. Nadęta i opryskliwa kobieta w rejestracji... Niezadowolony stanowczo odradzam! (1) Dłuższy czas chodziłam na badania z synem do tej przychodni, bo myślałam że... anna wyjątkowo chamski dyr. B.!!! (1) Przychodnia na Lęborskiej powinna zostać zlikwidowana. Byłam z dzieckiem w... mamasyna wojtek - opinia (1) ja tam od kilku alt chodzę i nie mam żadnychj większych zastrzeżeń...to... wojtek dokładnie (1) trenuję siatkówkę więc też jestem zmuszona tam bywać. totalny syf robią... gośka syf (1) Trenuję lekkoatletykę już od dosyć dawna, i niestety muszę korzystać ciągle z... Jacek Spox (1) Trenuje od 6 lat i regularnie jestem zmuszony do odwiedzania tej przychodzni.... Wioslarz Sport (1) Jestem sportowcem od 6 lat i jestem zmuszony z korzystania z usług tej... mateusz brak kompetencji (1) Jestem zbulwersowana brakiem profesjonalizmu w badaniu młodzieży. Po... zatroskana matka