Porządnego faceta po 40-tce

Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka przygód ale partnerki na dobre i złe. Moja koleżanka, bardzo fajna dziewczyna po 40-tce, lubiąca dobrą książkę, rajdy rowerowe, spacery jest sama. Ja niestety nie mam z kim Jej poznać, bo wszyscy faceci, których znam są w związkach. Odpowiadam tym, którzy zapytają dlaczego sama nie szuka? - bo została skrzywdzona przez jednego z Was, prawie zaangażowała się w toksyczny związek, teraz musi się z tego wyleczyć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Dobreee
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Chętnie się z tobą spotkam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Facet po 40+ :)
Cześć :)
Ja również jestem po 40 i chcę poznać kogoś na stałe.. Ty nadal też ?
Podaj proszę e-mail.
Pozdrawiam.
Gdanszczanka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To pytanie oczywiście do Facet 40+
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj, i jak, udało się znaleźć kogoś na te zimowe wieczory?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Love desire to taki delikatny pudrowy zapach. Jak zamawiałam to również zastanwiałam się czy będzie mi się podobał bo ogólnie w okolicy nie ma niestety możliwosci zobaczenia jak to pachnie :( Jeśli lubisz kwiatowe zapachy to duza szansa że Ci się spodoba. NIestety ale nie jest dostępny w sklepach stacjonarnych, trzeba zamawiać przez neta. No chyba, ze mam złe informacje i rzeczywiscie mozna gdzieś dostać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mogę je powąchać gdzieś w mieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo i nie dziala. NIe masz co nastawiać się na jakieś super hiper działanie feromonow bo nie mają takiego działania. Powodzenie to całokształt: wygląd, zachowanie,pewność siebie oraz uśmiech. Co nie znaczy, ze nie warto się wspomoc dodatkowymi środkami. Feromony mogą sprawić, że druga osoba po prostu będze do Ciebie pozytywniej nastationa i rozmowa będzie się o wiele lepiej kleiła. A reszta należy do Ciebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wmówisz mi, ze się popsikam i od razu stanę się mega popularna :( To chyba tak nie działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hee :) Feromony - dobra opcja...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasami tak, najbardziej w długie jesienne i zimowe wieczory ale zawsze wiem ze przyjdzie wiosna a potem lato :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka prawda.
Jesteś również samotny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie mijają się na ulicy w sklepie etc i bardzo często nawet nie wiedza ze gdyby sie poznali to byliby ze sobą szczęśliwi , brakuje tego szczęśliwego splotu okoliczności aby móc zamienic z sobą słowo aby pojawiła szansa na wzajemne poznanie.
Im dłużej żyjemy tym bardziej zawężamy krąg naszych znajomych i w ten naturalny sposób ograniczamy możliwość poznania kogoś spoza swojego środowiska.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlaśnie tak, mam z tym niesmaowity problem, Jestem osoba nieśmiałąi jak jakiś facet mi się podoba to wstydzę się aby do neigo podejść, to nie jest tak, ze nie mam kontaktów z innymi. Ale mężczyźni jacy na mnie zwracają uwagę normalnie w świecie mi sie nie podobają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest dużo facetów, i na pewno nie jeden by się nadawał. Tylko jak go znaleźć. W tym problem. Jedno należy wiedzieć. Młody, i to każdy mężczyzna co najmniej raz na pół godziny ma w myślach kobietę. Trzeba zrobić tak, żebyś była nią Ty. Czyli trzeba się znaleźć w jego sferze aktywności i bytowania. W czym jest problem? W zagadaniu do innej osoby?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Fajny jesteś..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama mam problem. Nie mam pojęcia jak kogoś poznać :( Widocznie nie nadaję się do związku. I żaden facet nie nadaje się dla mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

napisz mobilek1@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Droga Madziu, czy wciąż piszesz z mężczyznami na tym portalu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Madzia a hurtowo dzialaja na depresje
czy tak pojedynczo
?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zanim zostanę zjedzona... (4 odpowiedzi)

Proszę nie zrozumieć mnie źle tylko spróbować postawić się w mojej sytuacji. Mam 35 lat, bardzo...

Ton (3 odpowiedzi)

Na trojmiasto z tym że często nie wpisują wieku

Zaprzyjaźnię się z Facetem (39 odpowiedzi)

Masz 185-187 cm wzrostu. 35-50 lat. Wyższe wykształcenie. Zdrowy na ciele i umyśle (przede...