Porządnego faceta po 40-tce

Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka przygód ale partnerki na dobre i złe. Moja koleżanka, bardzo fajna dziewczyna po 40-tce, lubiąca dobrą książkę, rajdy rowerowe, spacery jest sama. Ja niestety nie mam z kim Jej poznać, bo wszyscy faceci, których znam są w związkach. Odpowiadam tym, którzy zapytają dlaczego sama nie szuka? - bo została skrzywdzona przez jednego z Was, prawie zaangażowała się w toksyczny związek, teraz musi się z tego wyleczyć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Skoro nie można tracić nadziei to aż się prosi o to , aby stworzyć forum spotykających się marzeń , tylko jest jeden problem , jak stworzyć coś co jest w nas a nie będzie zaledwie kolejna listą niemożliwości zrealizowania niespełnionych dążeń i oczekiwań , a rzeczywistymi normalnymi dążeniami , bo tak naprawdę wymieniając swojego księcia czy księżniczkę z bajki , okazuje się , że nasze życie układa się czasem w przemiły i spokojny sposób z pominięciem wszelkich wstępnych listowych oczekiwań.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Hej, też jestem w podobnej sytuacji tzn. po przejściach - sądzę, że nic na siłę tzn. dopóki ona chce być w swojej własnej skorupie to nikt nie powinien na siłę jej stamtąd wyciągać, Czas leczy rany - oklepane lecz wiele w tym prawdy. Aż przyjdzie taki moment, że sama zechce i wtedy wyjdzie do ludzi. Faktem jest, że nie jest łatwo w tym wieku poznać kogoś kto ceni w Życiu wartości i w ogóle jakiekolwiek wyznaje bo większość takich osób też siedzi w domu więc gdzie się odnaleźć? Też znam ten problem i mam z tym dylemat, jednak nie można tracić nadziei :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

JESTEM,zyje praca-dom,praca-dom-nuda.Kiedyś wracałem do domu,jak na skrzydłach.Teraz nie wiem co to znaczy.CISZA ,BRAK CIEPLA,ZAPACHU ,ZAPACHU KOBIETY.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Jestes naiwna co moze chciec facet w tym wieku?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Porządnego faceta po 40-tce

odezwiesz się? samotna po 40ce gg 3425965
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Porządni faceci po 40-tce są tam, gdzie:
- ta lepsza (nie-dzisiejsza młodzież),
- "tamte prywatki, tamte dziewczyny i tamten świat",
- wszystkie inne rzeczy, zaczynające się od: "Ach, gdzie się podziały..."
Nic, tylko puścić Gąssowskiego i się zapić. Można też dołączyć do grona starszych pań i razem z nimi ponarzekać na ten dzisiejszy świat.

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Porządnego faceta po 40-tce

i tak trzymaj, mam to samo:) ...tzn. nie szukam ale rozumiem podejście do sprawy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

dobrze przynajmniej wiedzieć , ze jest się nieporządnym facetem , zawsze to jakaś informacja.
pozdrawiam
wolny nie szukający , bo na cóż szukać skoro jest się wrednym i chamskim?
miłego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

>" ja też znam faceta po 45roku życia"
i w związku z tym :
"NIE MA PORZĄDNYCH (WOLNYCH)FACETÓW PO 40-TCE
SĄ TYLKO TACY KTÓRZY UDAJĄ " PORZĄDNYCH" ???????????????

tak to działa do wszystkich??? moja sąsiadka jest prostytutką....;)))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

ja też znam faceta po 45roku życia .On też szukał partnerki na stałe:
stale ma gotować,sprzątać, zarabiać pieniądze ,czasem sex (nie jest chyba wybredny w tym temacie)
No i znalazł pannę lat 40. Teraz jego sponsorka kwitnie towarzysko,on sie wyleguje na kanapie i czeka na nią w domu.
Ponieważ nie chce mu się wozić jej rano do pracy , kazał zrobić prawo jazdy i kupić samochód. Teraz pani ( mieszkają w jego mieszkaniu) sprzedaje swoje mieszkanie, facet stwierdził ,ze zrobią remont w ich "gniazdku"

NIE MA PORZĄDNYCH (WOLNYCH)FACETÓW PO 40-TCE

SĄ TYLKO TACY KTÓRZY UDAJĄ " PORZĄDNYCH"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Szczescie hm....
To ze wstaje rano i swieci slonce pada deszcz pada snieg
To to ze moje dziecko przynioslo dobra ocene a jutro moze przyniesc zla
To ze siedze dumna na wywiadowce bo jestem mama
To ze ide do pracy i spotkam sie z kolezankami a one po wyjsciu obgadaja mnie
To ze jest weekend
To ze zadzwoni do mnie mama i tata
To ze ide na zakupy
To ze ugotuje obiad i upieke ciastoto ze sprzatam w domku
To ze szef zrobi nalot i moze gadac i gadac
To ze made moim malym samochodzikem
To ze pojde na spacer nad morze
To ze wyslalam kartke mojej babci konczy 98 lat
I jeszcze wiecej ale musze oddac kompa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

mam 45 lat i szukam partnerki na stale.Od kilku lat jestem samotny i brakuje mi uczucia i ciepla drugiej osby.prosze o kontakt moj numer,tel.605.721.419
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

To czemu sam tej definicji nie podajesz, taki oświecony ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Facet powyżej napisał całkiem sensownie... :) Najbardziej podobało mi się "s****ie w bambus" :) Ale prosił również żeby nie posługiwać się sloganami... nie wiesz jak nazwać szczęście?? Współczuję... dla każdego szczęście może oznaczać zupełnie co innego, choć zapewne kilka cech będzie wspólnych... ale nie potrafić tego nazwać...?? to łomność... :) bez obrazy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Niestety szczęścia nie kupisz za pieniądze! Szczęście to odczucie subiektywne - ciężko je opisać słowami. Nie wszyscy są w stanie je odczuwać - bo ludzie ubożeją duchowo, zatracają się dla pieniędzy, to choroba cywilizacyjna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

leczą mnie te wasze durne przypowieści, przysłowia i głupie powiedzenia typu: niestety dziś już nie ma porządnych facetów, itp. s****ie w bambus !!! nic się nie zmieniło, liczy się tylko kasa - jak zawsze z resztą, ... a miłość? buaahahahahaaaa co za bzdura - już dawno w nią nie wierzę. I tylko mi nie mów, że jestem po prostu nieszczęśliwy. Jak mi powiesz co to jest szczęście to ci dam 500zł.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Oj mają mają. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Nie ma znaczenia skąd jesteś. Pozdrowienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Zapomniałem dodać że na tym forum jestem,przez przypadek.Nie wiem czy to wazne dla was ale ja pochodzę z miasta Wrocławia,ale lubię Trójmiasto.Namiary chyba chcę,jutro wieczorem ,chciałbym się znowu odezwac.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Dziękuję za brawa ,odwagi mało ale jest,fajnie że ktoś sie odezwal,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Trans osoby z Trójmiasta (82 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

Szukam znajomych (3 odpowiedzi)

Hej. Nazywam się Beata mam34 lata. Szukam znajomych w podobnym wieku z którymi mogę umówić się na...

szukam ojca dla dziecka (153 odpowiedzi)

Szukam odpowiedzialnego ojca dla mojego (przyszłego) dziecka. Inaczej mówiąc,szukam...