Porządnego faceta po 40-tce

Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka przygód ale partnerki na dobre i złe. Moja koleżanka, bardzo fajna dziewczyna po 40-tce, lubiąca dobrą książkę, rajdy rowerowe, spacery jest sama. Ja niestety nie mam z kim Jej poznać, bo wszyscy faceci, których znam są w związkach. Odpowiadam tym, którzy zapytają dlaczego sama nie szuka? - bo została skrzywdzona przez jednego z Was, prawie zaangażowała się w toksyczny związek, teraz musi się z tego wyleczyć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Monia na to jak na lato ;) może być kawa, pogaduchy tudzież szlajanie ;) byle nie w tym tygodniu............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Monia, chyba musimy się umówić na jakąś kawę czy inne atrakcje, typu pogaduchy na nadmorskim spacerze, co Ty na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

mm daj znać jak się sprawy toczą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

No a Ty na pewno byłeś bez winy?!

"Biedak" i w dodatku pokrzywdzony przez niedobrą kobietę, jakoś tak marnie zacząłeś...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Alicjo, większośc z was szuka księcia na białym koniu wpatrzonego w wasze oczy, piszącego wiersze, zarabiającego kupę kasy do tego mającego wolny czas! Zejdź na ziemię, bo nie ma takich menów. Jesli mamy mieć pieniądze o co jest b. trudno to nie możemy być wypączęci, weseli, pachnący wpatrzeni w kobietę u boku. Praca wymaga poświeceń do tego coraz mniej jest opłacana nawet jeśli ktoś ma własną działaność i zatrudnia 30 osób to często ryzykuje swoim majątkiem.
Poza tym faceci bez kasy mają więcej wrażliwości i ciepła. Zastanów się czy kasa czy facet, bo facet z kasą nie szuka nieszczęśliwych kobiet na takim portalu.
Przez swoje życie wiele szukałem możliwości zarobienia więcej niż przeciętnie ale przez jedną z was nie udało mi się, bo dzieci , dom, chore ambicje więc nie jesteście bez winy!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Tak to prawda kobiety po 40 niby sa przezroczyste hm... Ale nieraz sie za nami ogladaja nie ?
Znalam 2 fajnych facetow rocznik 66 z zadnym mi nie bylo zle ale wszedzie panowie rzadzi kasy nikt nie bedzie utrzymywal za darmo bo tylko 1tydzien po wyplacie pan ma pieniazki pozniej juz nie .
Przepraszam ale takie mam doswiadczenia i nie mowie nie kolejnemu zwiazkowi ale sorki juz bede jeszcze bardziej ostrozna.
Acha moje 2 zwiazku trwaly niecale 3 lata
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

jestem radosną kobietą lat 41 ;) wszystkie toksyczne związki są już dawno za mną a traumy nimi spowodowane nie śnią mi się po nocach; mam gdzie mieszkać, mam co jeść (czyli pracuję i zarabiam na siebie), umiem mówić ludzkim głosem - jestem komunikatywna i wielotematyczna, posiadam w sobie różnorakie zainteresowania: rowery, spacery, ryby, grzyby a nawet na lwy by........... oraz inne; można do ludzi mnie wyprowadzić bo nie odrażam wyglądem i cooooooooooo? jestem sama ponieważ kobiety po 40-stce są już dla mężczyzn przezroczyste niestety i nie stanowią obiektu zainteresowań............... życie chłoszcze ;) ;) ;)
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Porządnego faceta po 40-tce

proszę o kontakt poza forum .. piotr__1968@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Dokładnie :-).
W moim przypadku lektura Chmielewskiej się sprawdziła :-D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Klin klinem - nie czytało się Chmielewskiej :D:D:D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Najpierw znajdź jej dobrego terapeutę. Jeżeli została skrzywdzona, to klin nie pomoże.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

~wkurzona ciekawe masz podejście ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Na pewno są porządni faceci, ale skoro koleżanka została niedawno skrzywdzona to na pewno nie jest gotowa na nowy związek. Nie ma co jej wpychać w ramiona kolejnego, bo i tak nic z tego nie wyjdzie a jeszcze kolejny może ją wykorzystać, jak powiedział ktoś wyżej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Porządnych facetów po 40-tce nie ma, bo albo zajęci albo za---ni, tak to już jest kochana. Ja bym uważała no potencjalnych zainteresowanych, skoro ona sama i załamana to łatwy łup dla wszelkich popaprańców :(
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Porządnego faceta po 40-tce

pogadajmy poza forum franek0066@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zanim zostanę zjedzona... (95 odpowiedzi)

Proszę nie zrozumieć mnie źle tylko spróbować postawić się w mojej sytuacji. Mam 35 lat, bardzo...

szukam ojca dla dziecka (153 odpowiedzi)

Szukam odpowiedzialnego ojca dla mojego (przyszłego) dziecka. Inaczej mówiąc,szukam...

Czy kobieta (40+),samotna matka może jeszcze znaleźć przyjaciela,partnera? (203 odpowiedzi)

Zastanawaim się czy to jeszcze mozliwe,aby kobieta po czterdziestce,będąca samotną matką mogłaby...