Porządnego faceta po 40-tce

Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka przygód ale partnerki na dobre i złe. Moja koleżanka, bardzo fajna dziewczyna po 40-tce, lubiąca dobrą książkę, rajdy rowerowe, spacery jest sama. Ja niestety nie mam z kim Jej poznać, bo wszyscy faceci, których znam są w związkach. Odpowiadam tym, którzy zapytają dlaczego sama nie szuka? - bo została skrzywdzona przez jednego z Was, prawie zaangażowała się w toksyczny związek, teraz musi się z tego wyleczyć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Czujesz ... smak mojego Beeeeek... a ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Dlatego, w życiu za granicę nie pojadę :)))

http://www.youtube.com/watch?v=h04UBP-179s
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Zanim gruby schudnie to chudy zdechnie

Natura nie bez powodu wyposażyła nas w mechanizm obronny gromadzący tłuszcz na zimę.
Tyle, że na wiosnę trza się go pozbyć - a Natura nie przewidziała życia w fotelu przed kompem (ew. za kierownicą)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Ach jasne bo to pora obrastania w sadełko na zimę ,racja racja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

U mężczyzny po 40 kubatura może okazać się zmienna, zwłaszcza o tej porze roku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Porządny facet to z charakteru czy z kubatury?ha ha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

ja jestem fajny i nie przechodzony egzemplarz kolo 40 tki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

prosze bardzo , fajny egzemplarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

oj nie masz racji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

jezeli porzadny to pewnie ja hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Cześc-już jestem-42 z gdanska po kilka lat po rozwodzie,Aaaa olga lipińska brała u mnie korepetycje,ha,ha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Czesc.Może i masz troche racji,ale tylko troszke.Pamiętaj,ze druga strona ma podobne doznania.Poprostu mamy w życiu pecha i tyle.Nie należy nikogo za taki stan rzeczy obwiniac.Kazda ze stron ma cykora ponieważ nie wie w co znowu moze wdepnąć itd;ale to nie jest powód do załamywania rak i ciągłego lęku przed wszystkimi.Mam 42 lata i ciagle przesladuje mnie pech,ha,ha.Może kiedyś będzie lepiej.POZDRAWIAM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Ale nie każdy facet patrzy na kase chyba ze sie wiaze z kobieta zeby go utrzymywala to juz inna sprawa to tak zwani trutnie!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Mysle ze leczenie jej w tej chwili innym zwiazkem na sile, nie jest dobre. Najpierw powinna uporac sie z tym sama. Ew z terapeuta. Polecam http://www.twojcel.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Jesli są osoby chętne porozmawiać,podam swoje namiary soltysowo2012@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Porządni faceci istnieją tylko trzeba mieć nadzieje że się go spotka i oczywiście szczęście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Hej Fenicjan,
dzięki za nutkę optymizmu. Wiem jak ważne jest podejście do życia, uśmiech i dobre patrzenie w przyszłość. Ale codzienność czasem daje we znaki. Jestem bardzo aktywną osobą, mam znajomych, również sprawdzonych przyjaciół. Zainteresowania, uprawiam sporty. Ale jak czasem siedzę w domu i dziecko już śpi, albo mam jakieś kłopoty, wtedy samotność dobija, bo nikt Cię nie przytuli, dla nikogo nie jestem ważna, nikt nie wesprze itd.
Jeżeli chodzi o marzenia, owszem mam, ale nie o związku, bo tego marzenia boję się najbardziej, że się nie spełni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Założyłaś chyba sobie , że tak zostanie , bo z tego co piszesz przebija zniechęcenie anie nutka choćby optymistycznego spojrzenia na przyszłość , nie zawsze jest tak źle jak nam się wydaje w pierwszej chwili choć przyznaję , czasem jednak rzadko potrafi być jeszcze gorzej . ale nie traćmy nadziei bo jednak coś nam psikusa sprawi i się potkniesz o swojego księcia w najmniej oczekiwanym miejscu :D , a marzenia , owszem marzymy od dziecka , to o nowej zabawce , potem o jakiejś tam dziewczynie ( to faceci ) czy chłopaku ( kobiety ) kurdes , aktualnie to nawet nie wiem czy zaznaczać kto o kim marzy bo można być posądzonym o brak tolerancji społecznej , ale nic , nieistotne , w każdym razie konfrontacja marzeń z rzeczywistością wypada na niekorzyść rzeczywistości , jednak gdy sie spojrzy troszkę z boku to widać , że jednak bywa i w tej rzeczywistości spełnienie zbliżone do oczekiwań.
pozdrawiam.

właściwie to nie wiem czemu się rozpisałem choć starannie tego unikam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Porządnego faceta po 40-tce

e tam,
nie ma już takich facetów,
też szukam, może nie dosłownie,
otworzyłam się na nowy związek,
jestem samotna... i chyba tak zostanie..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Porządnego faceta po 40-tce

Marzenia - piękna sprawa! I są potrzebne. A rzeczywistość jest jaka jest. Jednak to jak ją postrzegamy ma znaczenie i to duże. To my jesteśmy swoim światem i jak sobie pościelimy ... :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Szukam koleżanki/Starogard Gdanski (5 odpowiedzi)

Hej, mieszkam w Stg od kilku lat, ale jakoś znajomych tu brak. Szukam zwyczajnie koleżanki, kogoś...

Bratnie dusze (19 odpowiedzi)

Heeej, jeżeli są tu jakieś dziewczyny w okolicach 30 i czują się trochę samotne w tym mieście to...

Kolegi (7 odpowiedzi)

Witam mam 35 lat i szukam kolegi, z którym będę mogła porozmawiać o wszystkim. Chętnych proszę...