Poszukiwanie pewnej osoby

Witam wszystkich. Chciałabym odnaleźć dawnego znajomego, z którym z różnych przyczyn straciłam kontakt. Macie pomysł, gdzie mogłabym zamieścić jakieś ogloszenie/anons czy coś podobnego? Są w ogóle jakieś strony do tego przeznaczone? Wiem, że kiedyś była nawet na trójmiasto.pl w dziale ogłoszenia taka zakładka, ale już nie mogę tego odnaleźć.
Dzięki z góry i miłego wieczorku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogłoszenie to słaby pomysł.
Po pierwsze, musiałoby być sformułowane tak, aby osoba, której szukasz, wiedziała, że to o nią chodzi. Lub obecni znajomi tej osoby.
Czyli - musiałabyś upublicznić dużo szczegółów, a nie każdy (raczej: mało kto) byłby z tego powodu zadowolony.
Z drugiej strony: mimo, że to jakby nie było (przynajmniej z założenia) portal regionalny, to jednak dociera on do stosunkowo wąskiego grona odbiorców. A już szczególnie jego "zakamarki" jak choćby ogłoszenia. Jeśli ktoś nie szuka czegoś konkretnego, to raczej mała szansa, że to coś samo do niego dotrze.
Większą szansą są media społecznościowe. Na fejsa zapewne sama wpadłaś, ale warto zajrzeć do "antyków" typu Nasza Klasa. Wieki temu sporo osób miało tam konta, które nadal, z rozpędu, funkcjonują.
Inne metody szukania zależą od tego, ile wiesz o danej osobie. Jej miejsce zamieszkania, pracy, nauki, hobby itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a kogo szukasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj nowego znajomego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Czy feromony działają (74 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...