Poszukuję luksusowego apartamentu na terenie Gdańska

Temat dostępny też na forum: Park Gutenberga Wrzeszcz
Szukam przestronnego i nowoczesnego apartamentu na mapie Gdańska, który zlokalizowany jest w cichym i zielonym miejscu. Zależy mi, aby w pobliżu znajdował się park lub las, gdyż mieszkałem klika lat w centrum miasta i potrzebuje spokoju i wyciszenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Apartamenty Park Gutenberga położone są w kameralnej części Gdańska. Dużym plusem jest ich położenie, gdyż centrum miasta jest w zasięgu ręki. Mieszkając tutaj naprawdę można odpocząć i zachwycać się naturą, gdyż wokół apartamentowca jest bardzo zielono. Inwestorzy zadbali również o komfort mieszkania, m.in. poprzez windę cichobieżną, komórki lokatorskie czy garaż podziemny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Apartamentowiec Park Gutenberga jest jednym z ekskluzywnych miejsc w Gdańsku. Ogromnym plusem jest garaż podziemny. Gdy przyjechaliśmy na oględziny to na pierwszy rzut oka wrażenie robi zalesiony teren oraz kameralna zabudowa apartamentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku też chcę wyróżnić bravo developera. Wyjątkowość miejsca oraz całej inwestycji pozwala powiedzieć, że jest to prestiżowa inwestycja. Apartamenty sąsiadują z lasem, co wiele osób zaskakuje, mówiąc, że mieszkają w centrum miasta. Położenie apartamentów gwarantuje zielone i zdrowe otoczenie. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym i komfortowym apartamencie, warto zapoznać się z tą inwestycją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zmiany które Polski Ład wprowadzi w mieszkaniówce, Trójsmiasto (3 odpowiedzi)

Wsparcie popytu na tańsze mieszkania, podwyżki czynszów najmu i utrzymanie hossy na rynku działek...

Wykonawca budowy hali (4 odpowiedzi)

Szukam namiarów na firme, ktora zajmuje sie stawianiem hal magazynowych. Z góry dziękuję za...

Budować samemu czy kupić od dewelopera (4 odpowiedzi)

Liczył ktoś koszty? kupić działkę i budować czy też kupić coś gotowego