Poszukuję projektanta

Jak w tytule poszukuję projektanta wnętrz, może być to osoba doświadczona jak i zarówno dopiero stawiająca pierwsze kroki w zawodzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukuję projektanta

moze nie na temat - ale nie polecam osob stawiajacych pierwsze kroki w zawodzie, ja trafilam na taka osobe....stracilam duzo kasy, czasu i mam w zamian za to jedno wielkie NIC :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukuję projektanta

ok dziękuje za uwagę, jestem w stanie zaryzykować aczkolwiek będę na to uważać. do poprzedniego postu zapomniałam dodać o podanie meila. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukuję projektanta

Hej.
Ja miesiąc temu zakończyłem wykończenie mieszkanka.
Korzystałem z usług projektantki i generalnie jestem zadowolony.
Przy opcji nadzoru inwestycji moja obecność była jedynie formalnością, najistotniejszym kryterium było określenie budżetu na planowaną inwestycję. Ułatwia to bardzo mocno kontakt z projektantem bo wie w jakim przedziale cenowym ma poszukiwać materiałów. Dzięki temu mam w łazience rewelacyjną kabinę z odpływem liniowym, gdy sam takiej szukałem i jeździłem to ceny wachały się między 2000 a 3000zł. Projektantka znalazła sklep w Straszynie który bez problemu ściągnął pasującą mi kabinę za około 800zł tylko,że nie jest to sprzęt z napisem Rocca czy coś w tym stylu.
Już podczas wykonywania projektu dostałem od niej namiary na 3 ekipy z którymi współpracuje, zatem sama realizacja również przebiegła sprawnie. Jeżeli jesteś zainteresowana napisz na mój mail a podeślę dane do tej Pani. wyszkonirobert@interia.pl
Pozdrawiam i udanej realizacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukuję projektanta

Zapraszam do współpracy, myślę, że porozumiemy się we wszystkich kwestiach. Dysponuję bazą poleconych ekip oraz pozostałych wykonawców (szklarzy, stolarzy, itd.)

wieckowski.mi@gmail.com
http://wieckowski.carbonmade.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Transport, przeprowadzki (33 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? (76 odpowiedzi)

Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :) zniesienie kilku...