Poszukuje zdjęć PRZYMORZA

Temat dostępny też na forum: Przymorze Małe
Byl bym bardzo wdzieczny za zdjecia Przymorza ..

Jezeli ktos takie posiada prosze o przeslanie na adres email grembii@wp.pl

Z GÓRY uprzejmie DZIĘKUJE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukuje zdjęć PRZYMORZA

A ja poszukuje zdjęćchełmu, z możliwością wykożystyania na mojej stronce...jak ktoś ma to niech powie:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukuje zdjęć PRZYMORZA

> A ja poszukuje zdjęć chełmu
Może być nowoczesny kewlarowy czy wolisz metalowy? Model niemiecki, radziecki czy brytyjski? ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukuje zdjęć PRZYMORZA

Odkładając na bok moje zaświadczenie o dyslekcjii dysgrafii i dysortografii musze cię pouczyć że chełm o którym mówisz to:
" bojowe nakrycie głowy z metalu lub grubej skóry okutej w metal, stanowiące obok pancerza i tarczy jedną z głównych części zbroi." to się pisze hełm przez samo "h"
a ja napisałem chełm i gdyby nie błąd w tym że z małej litery to powinieneś się domyśleć że chodzi mi o stolice (świata), znaczy się dzielnice Gdańska, ehh to przejęzyczenie;)

Pozdrawiam, ucząc się na pamięć encyklopedii i słownika wyrazów obcych:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukuje zdjęć PRZYMORZA

wiem.. wiem... ze to nie to "ch" :) Zwłaszcza, że ja też z ortografi jakiś master to nie jestem :)
a tak tylko chciałem się pośmiać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kto z was poznal kogos z forum ogloszenia towarzyskie sex bez zobowiazan???? tylko szczerze... (75 odpowiedzi)

tak jak w tytule kto z Was poznal kogos kozystajac z ogloszenia sex bez zobowiazan lub szukkam...

Miłość a poligamia (czyt. wierność) (102 odpowiedzi)

Tyle się tu pisze o miłości, jej definicji, ulotności, cudowności, itd. Co sądzicie w takim razie...

Trójkąty - gdzie poznać osobę (10 odpowiedzi)

Wiecie może gdzie można poznać kobietę do trójkąta 2k+1m? Liczę się z hejtem, ale uważam, że...