Poszukujemy zespołu na wesele!

Temat dostępny też na forum: Wesele
Hej, czy jest tu ktoś kto bawił się na weselu gdzie gał zespół Happy Party Band?
Jak prowadzą imprezę, czy porywają do tańca? Potrafią złapać kontakt z gośćmi?
A może polecacie jakiś sprawdzony zespół?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wg mnie jest to fajny band, ale gdybyś szukała jednak kogoś innego to polecam All STAR Band z Gdańska:) PZDR
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukujemy zespołu na wesele!

Byłam 16.11 na weselu kolo Chełmna i grali dj Kabi i Greg Piskorski.. było meeega.. chłopaki są świetni, muzyka urozmaicona licznymi instrumentami, zabawami, oprawa na wysokim poziomie, ich integracja z gośćmi i dbalosc o integracje gości z gośćmi..to było wspaniale i w dodatku zero durnych zabaw typu poznaj żonę po kolanku, naprawdę dawno się tak dobrze nie bawiłam tak jak z nimi, polecam jako gość weselny z całego serca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poszukujemy zespołu na wesele!

Ja się dołączam do pytania :D szukam orkiestry albo dj z wodzirejem. Ale nie chciałabym zbankrutować....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...