Brazylijska uczta! (1) Bardzo ciekawa alternatywa, dla standardowej kuchni, jakich pełno w... Aleksander Extra miejsce (1) Świetne miejsce na "powolne" spotkanie przy ciekawym menu,różniącym się od... Aleksandra Rewelacja! (1) Zdecydowaliśmy się urządzić w Pousadzie przyjęcie weselne i to był strzał w... Gosia i Jakub
warto spróbować (1) W restauracji Pousada zorganizowaliśmy kolację firmową, skorzystaliśmy z... Justyna Świetne podejście właścicieli, miejsce dla rodzin z dziećmi (1) Byliśmy kilkukrotnie. Zawsze miło i przyjemnie,jeśli chodzi o obsługę. Menu... Sajmon nie polecam (1) wybralismy sie z mezem i dzieckiem do retauracji zacheceni artykulem i... Malgorzata Fajny pomysł z kiepską realizacją (1) Spędziliśmy tam wieczór rodzinny. Niestety odniosłem wrażenie, że obsługa... Rav Odradzam (1) Lokal jak i miejsce - jedno z wielu. Obsługa średnio zainteresowana, ale nie... klient Przypalone i wysuszone jedzenie (1) Zdecydowanie nie polecam. Potrawa dla dziecka - wysuszony kurczak w spalonej... Sylwia świetne jedzenie , piękna lokalizacja, super koncept na restaurację (1) Byłem razem z moją narzeczoną i kilkoma znajomymi na obiedzie w Pousadzie... Paweł S. ??? :\ (1) Restauracja w fajnym miejscu, podobał mi się wystrój, jednak jedzenie które... Dawid Niewykorzystany potencjał (1) Niedzielny wypad ze znajomymi na początku 2017r. Wygląd miejsca i jego... Jakub Klimatyczne miejsce zdala od zgiełku miasta... (1) Mieliśmy okazję odwiedzić restaurację, która zrobiła na nas bardzo pozytywne... ska Nasza ulubiona miejscówka :) (1) Jesteśmy jako rodzina stałymi bywalcami tej restauracji, chociaż do innych... Agnieszka Dż. Cudowne miejsce (1) Brazylia w środku kaszubskiej wsi, mili gospodarze. Ania i Andre są super... Smakosz Polecam! (1) W ostatni weekend miałem przyjemność zajechać do Restauracji Pousada.Chociaż... Grzegorz