Powiekszanie ust

W sierpniu postanowiłam powiększyć usta.Wybrałam drTobołę. W czasie
wizyty zostałam rzetelnie i szczerze poinformowana o szczegółach zabiegu,pan doktor powiedział mi również że przy moim naturalnym kształcie i wielkości ust,nie uzyskam efektu o który początkowo mi chodziło czyli dużo pełniejszych ust.Także doktor nie obiecuje czegoś co sam wie,że u danego klienta jest niewykonalne,nie wmusza i nie kłamie.Zdecydowałam się na zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym Restylane Volume,koszt za 1 ml 900 zł.Przed zabiegiem asystenkta znieczuliła usta kremem,po kilku minutach czuć było drętwienie jak po znieczuleniu stomatologicznym.Po jakiś 30 min został wykonany zabieg.Trwał 10 minut i zupełnie mnie nic nie bolał,choć wcześniej czytałam na forach internetowych,że może być bolesny,byłam miło zaskoczona.Po zabiegu miałam lekką opuchliznę zniknęła po 2 dniach,ale usta pomimo niej wyglądały bardzo naturalnie,
jedynie przez parę godzin po zabiegu okolice ust były trochę zaczerwienione i przez 5 dni miałam mały krwiaczek który nikł pod błyszczykiem.Usta są bardzo naturalne,nawilżone.Jak efekt zniknie
na pewno wybiorę się ponownie,Bardzo polecam paniom które się obawiaj mówię nie ma czego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

dziękuję i pozdrawiam :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0