Marzena - opinia (1) Pani dr Toboła- bardzo profesjonalna lekarka, ze swietnym podejsciem do... Marzena Wrastający paznokieć (2) Ponad rok męczyłem się z problemem wrastającego paznokcia. Byłem po 2... Mateusz Dr Miron Klein ...Wspanialy fachowiec polecam!!!!! (2) Podjelam sie u Pani doktor zabiegu usuniecia w okolicach oka zmiany... Hanna Majkowska
Trądzik (2) Dr Jacek Toboła to pierwszy dermatolog, który faktycznie pomógł mi w walce z... Katarzyna Problem pocenia. (2) Jestem 4 dzien po zabiegu wstrzykniecia botoxu pod pachy. Pocenie sie bylo... Malgorzata Drawc otoplastyka odstajacych uszu (3) Niestety...po roku czasu od zabiegu zdecydowałam się wyrazić swoją opinię co... Magda Polecam! (2) Profesjonalizm Dr J.Toboly w kazdym calu!a do tego milo i sympatycznie.... Dorota Super fachowiec (2) U pana doktora Jacka Toboly wykonywalem kilka zabiegow(chirurgicznych jak i... Tomasz Kowalski Opinia (2) Korzystałam z zabiegu laserowej epilacji. Po 5 zabiegach, które miały... Klientka Dr Toboła - polecam (1) Szczerze polecam! Dr Toboła w rzeczowy sposób doradził odpowiednie zabiegi... Maja Bardzo dobry profesjonalista (2) Do Pana Jacka przychodze juz od prawie 1,5 roku. Za kazdym razem zabieg jest... Dorota dr Jacek Toboła (2) Dr Jacek Toboła to wysokiej klasy profesjonalista zarowno w dziedzinie... Beata Sz. Super (2) Szybki, profesjonalny zabieg! Super wyposazony i czysty gabinet. Dr bardzo... Anna darek - opinia (2) wszystko oki, pełen profesjonalizm, konkretnie rzeczowo i na temat, 5... darek dr Jacek Toboła blizny na policzkach (2) Naprawdę pan dr. Jacek Toboła wspaniały lekarz właśnie leczę blizny na... alex alex g dr Jacek Toboła (2) Byłam u dr trzykrotnie. Wszystkie wizyty charakteryzowały się... Magda dr Jacek Toboła (2) Byłam u dr trzykrotnie. Wszystkie wizyty charakteryzowały się... Magda opinia (2) Wizyta miła , gabinet czysty i elegancki jednak ceny mogłyby być ciut niższe,... klient polecam (2) Zdecydowanie polecam jestem zadowolona z efektów kobieta polecam ;) (2) Byłam u doktora Jacka Toboła dwukrotnie-pierwszy raz z trądzikiem, drugi raz... ania