porada (1) Porada 100zl. zadnej nie otrzymalem.Zaplacilem za nie porade 100zl . Wylecza... Bernad Bardzo polecam (2) Przy wyborze dermatologa kierowałam się opiniami z neta... i muszę przyznać,... zadowolona pacjentka polecam gorąco (1) Nigdy nie było naciągania na robienie jakiegoś niepotrzebnego zabiegu jak to... Natalia A.Gdynia
Profesjonalizm (2) Pan Doktor to przemiły młody człowiek i doświadczony specjalista.Miałam... iwona Pełen profesjonalizm (2) Jedyny gabinet w okolicy, w którym jest fachowy lekarz!! Miałam straszne... Stała Klientka - W. Polecam (2) jak najbardziej polecam ten gabinet oraz Pana dr Jacka Tobołe wszystkim... Magda polecam (2) Polecam gabinet. Trafiłam z trądzikiem różowatym, inna pani dermatolog z... Justyna Goraco polecam! (2) w tym gabinecie robilam sobie korekcje uszu. bardzo sie ciesze ze trafilam... Aga polecam wszystkim (1) Do gabinetu państwa Toboła trafiłam z łuszczycą, którą wcześniej inni lekarze... iza BARDZO POLECAM (2) pełen profesjonalizm! polecam w 100% Marta Jak najbardziej polecam ! (2) Gabinet ten polecam osobom, które m.in. mają różne znamiona, pieprzyki,... Ewelina POLECAm:)!!! (2) Szczerze polecam ten gabinet jak i Pana Jacka T. - bardzo sympatyczny... Natalia Konkretny lekarz (2) Konkretny lekarz. Zero emocji, uśmiechu. Wywiad, leczenie, rokowanie,... nika Super!!!!!!!!!!!!!! (2) Od lat (chyba 10-ciu) nie mogłam patrzeć na mój piękny pieprzyk, który z... Dorota polecam (2) Doktor Jacek Toboła trafnie zdiagnozował moją dolegliwość - wyjątkowo... matys POLECAM WSZYSTKIM GORĄCO !!! (2) Pół roku temu Pani Anna usuwała mojej dziesięcioletniej córce brodawki na... MAMA Anna - opinia (2) W zeszłym tygodniu miałam przyjemność skorzystać z wizyty u Pana dr Jacka... Anna Super - naprawdę polecam ! (1) Kilkakrotnie byłem już tu na wizycie i zawsze wychodzę zadowolony - miło ale... ricky65 REWELACJA (1) Polecem z całego serca i z pełnym przekonaniem!!! Nie będę tu opisywać moich... Marta leczenie laserem (2) Problem: blizny po latach trądzika na twarzy. Do tej pory: peelingi,... zuzanna