jak najbardziej polecam (2) miałam poważny problem z cerą na twarzy,a że nie mieszkam teraz w Polsce... małgoś Korekta uszu (2) Polecam Panią doktor Elżbietę Miron-Klein. Robiłam korektę uszu i jestem... Dorota bardzo serdecznie polecam (2) lekarz dermatolog polecił mi dr. Jacka Tobołę. 3 tyg. temu dr. Toboła... Magdalena
Usuwanie włókniaków (2) Bardzo polecam :-) Wybrałam "Proderm" ponieważ to jedyna klinika, która... Dorota T. Magda - opinia (2) Jestem zachwycona dwa tygodnie temu miałam brzeżną resekcję płytki paznokcia.... Magda Alicja - opinia (2) Dr Jacek Toboła to profesjonalista, wspaniały człowiek z doskonalym... Alicja Jak najbardziej polecam (2) Jestem bardzo zadowolona z usług Prodermu. Polecam wszystkim szukającym... abc piękne usta od doktora (3) obsługa- zacznę od Pani recepcjonistki, wysoka kultura osobista, służąca... Aneta korekta uszu (2) Robiona u Pani Elżbiety Miron-Klein. Szybko, fachowo, miło i niedrogo. Dobra... kasia Tillfredsställd kvinna från Sverige (2) Jag skulle hjärtligt vilja rekommendera Dr. Jacek Tobola. Jag besöker honom... Josefin Lund dr Jacek Toboła (2) Od kilku lat wykonuję u Pana dr korekcję zmarszczek wokół oczu ( kurze łapki)... Beata Marta - opinia (2) Od kilku lat jesteśmy z mężem pacjentami dr Jacka Toboły. Plecamy Marta Polecam dr J.Tobołę (2) Dr Jacek Toboła to znakomity lekarz z niesamowitą sprawnością wykonywania... akostka polecam dr Żelazny (2) Od niecałego roku leczę się u dr Żelazny i nigdy wcześniej, a odwiedziłam ze... Ann Usta i kurze łapki (2) Do Pana dr Jacka Toboły wybrałam się rodzinnie - z córką i mężem. Córka z... M. Bardzo zadowolona (2) Mialam laserowo usuwana brodawke kolo nosa. Zdecydowalam sie na ten... Joanna K. Nie zamierzam zmieniać (2) Po wielu poszukiwaniach znalazłam odpowiednich specjalistów w Trójmieście.... ela botoks od wielu lat (2) Witajcie. Mam 41 lat i od wielu lat jestem pacjentem/klientem Pani dr Anny... Arek Stankiewicz Powiekszanie ust (2) W sierpniu postanowiłam powiększyć usta.Wybrałam drTobołę. W czasie wizyty... Gosia Absolutna satysfakcja (2) Moj pierwszy kontakt z Centrum to kontakt z dr Tobołą, ktory szybko, sprawnie... Ania