Powstała komisja ds pedofili

Pamiętacie sprawę z molestowaniem w kościele przy ul. Źródło Marii. Ja dodam pobicie Wiktorii, znęcanie się nad nią a po kilku miesiącach wyglądała na gwalcona i molestowania. Dodajmy usiłowanie zabójstwa, napady, preparowanie dokumentów, kradzieże i mamy pełny obraz gdyńskiej i powiatu wejherowskiego policji, sedziow, prokuratorów, sedziow oraz stan całej Pomorskiej budzetowki w kontaktach z gdyńskim deweloperem. Gwałt na Anan nigdy nie ujrzałby światła dziennego gdyby nie jej śmierć i zabójstwo mężczyzny z tego powodu. Molestowanie, śmierć Ani, Adama, kradzieże, preparowanie dokumentów a zabójstwo Prezydenta w kontekście napadów na Gdańskiego nauczyciela oraz nauczyciela z Pogórza w ramach przestępczo korupcyjno pedofilskiej współpracy z gdyńskim deweloperem z Tatrzańskiej. Tak działa Renia P., Kamila L., Bożena L. G., Ryszard P., Krzysztof. H., Krzysztof Z., Krzysztof K., Maciej S. i wielu innych.
Mirosław Spartan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozbieraj trochę podpisów pod listą poparcia dla Ciebie, a zostaniesz członkiem tej komisji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od kiedy to każda osoba może zostać członkiem tej komisji?
Mirosław D nst
Spartan Warriors Complete Competence
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
Śladami pedofili
Polska Polityka. Czas na normalność
Kiedy ru*hasz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Mirosławie
Jakis czas widuje pana filmiki na Youtube, leje pan wode, a dowodow zadnych nie przedstawia. Nie mowie ze pan Klamie, ale wierzyć Panu do konca nie wierze. Stoje na srodku, tak samo jak wszyscy co pana ogladaja.
O co chodzi?

Pana filmiki kojarza mi sie z tymi foliarskimi filmami na youtube z zoltymi napisami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety jestem świadkiem bicia dzieci i znęcania się nad nimi. Wszystko to było ustawione z policjantami i prokuratorami. Widziałem jak preparuja dowody policjanci i Prokuratorzy z budzetowka. Kradzieże, pobicia, znęcanie się, preparowanie dokumentów, napady, zlecenie zabójstwa, dosypywanie tabletek gwałtu i narkotyków oraz innych środków na terenie Pomorza to fakty. Na większość mam dowody. Cała policja, prokuratura, semeko i budżetowka opiera się na propagandzie oraz preparowaniu dokumentów. Jedno jest faktem nie widziałem gwałtu dziecka ani innego. Te dzieci a niektore usilowano również zabic mają wiele oznak gwałtu i molestowania po kontaktach z Pryzmontem, Sucheckim, Prokuratorem, sędzia, policjantem. Mam dowody również że wszystko jest tuszowane przez budżetowke. W filmikach jeszcze nie ma konkretów związanych z tym co widziałem ale to nastąpi.
Miro ław Dun t
Spartan Warriors Complete Competence
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
Śladami pedofili
Polska Polityka. Czas na normalność
Kiedy ru*hasz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak napisałem nie widziałem gwałtu ani molestowania a niestety byłem praktycznie tuż obok jak molestowana czy gwalcona była Ania. Jak wiecie następnie popełniła samobójstwo a w tej szkole tabletki gwałtu, narkotyki i inne środki dorzucali ludzie powiązani z Maciejem Sucheckim, Ryszardem Pryzmont, Bożena Lange Kreja, Kamila Lessnau, Renata Pacholarz, Krzysztof Żuk, Kolcz, Hubisz, Robertem Jaworskim i Stanisławczykami. Niestety mam ogromną wiedzę o przestępcach parających się każdym przestępstwem włącznie z najobrzydliwszym.
M. D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Czy Donald Tusk to faszysta? (70 odpowiedzi)

Witam szanownych forumowiczów, rozważam kto jest kto na scenie politycznej. Zaczynam się...

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Poradnik eko-polityczny (7 odpowiedzi)

W związku z faktem, że władzę przejęli prawdziwi fachowcy, tacy jak Szczerba i Joński, trzeba...