Poznajmy się Mamy

Temat dostępny też na forum: Wrzeszcz Zaspa
Witam, jestem mamą na pełen etat 18 miesięcznego synka:) Pochodzę z Gdyni, ale od dwóch lat mieszkamy w Gdańsku, niestety nie mam tu znajomych ani rodziny blisko, bym miała kogo odwiedzać z dzieckiem, a pociągiem z wózkiem to nie bardzo... Mój partner całymi dniami praktycznie pracuje, jedynie mamy dla siebie weekend choć też nie zawsze. Także jestem cały czas sama z dzieckiem, nie mam nawet z kim normalnie porozmawiać , aż czasem mam wrażenie, że jakaś depresja mnie dopada. Chętnie poznałabym inne mamy w podobnym położeniu co ja, żeby móc się czasem spotkać, poplotkować , żeby mój synek miał rówieśnika do zabawy, a nie tylko cały czas mama ;) Może tu na forum znajdzie się dziewczyna co sama siedzi z dzieckiem w domu i też jak ja ma już dosyć samotności ;) ? A może są w Gdańsku jakieś warsztaty czy spotkania dla matek z dziećmi organizowane, chętnie bym też się na takie spotkania wybrała z młodym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

meza sbie znajdz,a nie partnera
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

pajac
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak jest , a nie z frędzlem na kocią łapę .Może on nie w robocie siedzi tylko u innej partnerki ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Poznajmy się Mamy

Tak to jest jak jedynym pomysłem na życie jest zrobić dziecko. To właśnie wnosi do świata rzekomo istota rozumna..gdzie ludzi jest w brud
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Poznajmy się Mamy

Hej napisz na meila ami32@vp.pl tam porozmawiamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Poznajmy się Mamy

Hej Znudzona Mamo, w jakiej części Gdańska mieszkasz? Jest kilka miejsc gdzie są organizowane kluby dla mam, ale też takich płatnych juz z zajęciami np rytmiki dla dzieci. Napisz asiulaa1011@outlook.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Poznajmy się Mamy

Hej :) Jesteś z Zaspy? Mam 2,5 letniego synka i też siedzę z nim w domu. Bardzo chętnie się spotkam na kawę, spacer itp ;) Mieszkam Zaspa Młyniec. Odezwij się kamila_roma@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Poznajmy się Mamy

Chętnie się spotkam, jestem w podobnej sytuacji, napisz :) tylko synek obecnie 5 miesięcy:) majka.pchla@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Trans osoby z Trójmiasta (72 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

Ton (3 odpowiedzi)

Na trojmiasto z tym że często nie wpisują wieku

Kawa (3 odpowiedzi)

Witam Bywają tu mężczyźni po 46 roku życia? Wolni bez choroby psychicznej ;)