Poznam inne Mamy ;)

Hej! Jestem mamą 5 msc chłopca i chętnie poznam inne Mamy ;)
Chciałabym żeby poznawał inne dzieci, a biorąc pod uwagę że nie jesteśmy stąd itp to jest to trudne..
Mieszkamy w Gdańsku (Orunia/ Chełm/Lostowice) alee zawsze można gdzieś podjechać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Poznam inne Mamy ;)

Hej tez jestem mama chlopczyka 10mcy, tez nie pochodzimy z Gda, jestem w podobnej sytuacji, odezwij sie na tkarolaa7@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Poznam inne Mamy ;)

Hej co prawda mam starsze dzieci . Córka 5 lat syn 3 lata. Mimo wszystko chętnie się zapoznamy. Jak Twój łobuz podrośnie to miałby z kim rozrabiać :-) my jesteśmy z Jasienia ale jesteśmy mobilni :-) zostawiam email monikaminia2@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Poznam inne Mamy ;)

Hej:-) mieszkam w okolicy i jestem mamą kilkumiesięcznej dziewczynki. Chętnie nawiąże znajomość as1a.090@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Poznam inne Mamy ;)

Hej Ja również chętnie poznam inna mamę z dziećmi na wspólny spacer z dziećmi czy kawę. Jestem mama dwoch urwiskow na urlopie wychowawczym. Zostawię swój email marlenaa0099@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Poznam inne Mamy ;)

Hejka.
Jestem mamą dwóch chłopaków. Starszy syn ma 11 lat i zbytnio nie chce już chodzić ze mną na spacerku, natomiast młodszy syn ma 3 latka i chętnie poznał by inne dzieci. Niebawem wiosna więc fajnie byłoby mieć wybrać się z kimś na plac zabaw ;)
Mój mail evcia.p@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Poznam inne Mamy ;)

Hej
Jestem mama 4 latka.
Nie ma się z kimś bawić i wyszaleć.
Chętnie poznam jakąś mamę z którą mogłybyśmy się czasem spotkać z dzieciakami by się pobawiły lub gdzieś wspólnie wyjść.
Mieszkam w Gdańsku - Chełm i mam 34 lata.
Pozdrawiam
Wiola
Mój email kamilllllllla@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...

Halo Gdynia ! (5 odpowiedzi)

Szukam koleżanki na wspólne wypady, kawka, kino, spacer? Zostaw po sobie znak, napewno się...

Szukam Fajnej Kobiety z Wrzeszcza (3 odpowiedzi)

Spotkajmy się, porozmawiajmy, może coś dobrego z tego wyniknie...