Poznam pana z dużym...

...poczuciem humoru ;-) Panią też nie wzgardzę ;-)
A tak schodząc na ziemię - jestem Emilia, niedawno przeprowadziłam się do Trójmiasta. Zajrzałam tu na forum z ciekawości i zauważyłam już kilka podobnych postów - nie wiem na ile zadziałały :-P No więc piszę i ja. Szukam przyjaciół w nowym miejscu życia :-) Pozdrawiam serdecznie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poznam pana z dużym...

Mam do kwadratu:) :) :) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

0.1 do kwadratu daje jeszcze mniej, lepiej uważaj z tym potęgowaniem :-P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Poznam pana z dużym...

Zaczęłam żałować,że wyjechałam, chętnie bym cię poznała! :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciacho, ale ty tak na poważnie chcesz tam zostać czy wrócisz kiedyś do nas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra przyjadę po Ciebie, hehe daj jakieś wymiary żebym zmieścił Ciebie w walizkę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak się dobrze poćwiartuje to do kazdej walizki się zmieści
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zapraszam do grupy zamkniętej na Facebooku wspólne wypady trojmiasto.
Grupa powstała z inicjatywy kilku osób parę miesięcy temu i ciągle się rozwija obecnie liczy ponad 100 osób.
Powstanie grupy miało na celu ułatwienie kontaktu między osobami chętnymi do spotkań wrzucając post lub tworząc wydarzenie.
Zapraszam w imieniu grupy do dołączenia do nas poniżej link
web*facebook*com/groups/2065298743796043/
zamiast gwiazdek kropki
Atmosfera w grupie jest luźna i wesoła nie ma kryterium wiekowych itp. Ważne żeby być otwartym na innych i mieć chęci do spotkań.
Są tam ludzie z Trójmiasta i poza :-)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki, zerknę w wolnej chwili :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie no zamiar w całości jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kocio wrócę...kiedyś ;) wstępnie plan oscyluje na rok na obczyźnie...ale nim się obejrzałam już 4 miesiąc leci. Czas przelatuje tu przez palce!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

znów zarabiasz kasę , aby wrócić i znów zainwestować w kolejnego.... wybranka* ? :P

*- wg własnych preferencji można użyć innego określenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W zasadzie to bingo wdr, jeszcze nie mam żadnego na oku ale w moich wizjach mój wybranek ma jakieś 60-70 metrów kwadratowych, usytuowany jest na jakimś wysokim piętrze i posiada piękny taras oraz przestronną kuchnię ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Poznam pana z dużym...

Napisz wiesio2@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wogóle to jak ktoś chciałby napisać, to zapraszam :-)

milka888@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bida w kraju pracy nie ma, większasc ucieka... Heh dużo ludzi miało taki zamiar że na rok a 75 procent cały czas wyjeżdża i nie ma podstaw by tu zostać na stałe...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

pinokio morawiec twierdzi że jest good więc musi być dobrze, grunt żeby oni mogli się napchać...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W kraju praca jest, jest wpip pracy, gdziekolwiek się człowiek nie obejrzy to go chętnie do czegoś zatrudnią, wprost się trzeba oganiać.....od ofert pracy do których trzeba dopłacać żeby dojechać 150km, dokładać własnymi narzędziami, płacić prywatnie za ubezpieczenie
A stawki które są oferowane w wielkim mieście za pracę której trzeba poświęcić 2/3 życia nie wystarczają nawet na wynajęcie i ogrzanie kartonu na rogu ulicy w dzielnicy 20kilometrow dalej
To nie brak pracy pcha ludzi do wyjazdu, tylko brak wszystkiego co ta praca powinna mu zapewnić poza miską ryżu i wynajętym końcem do spania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Polsce można dobrze zarobić, są przecież ludzie,którzy to robia, bardziej mnie martwią kwestie umów, z którymi zwłaszcza w gastro jest ogromny problem. W moim przypadku głównym celem wyjazdu nie był zarobek. Ale zauważam znaczną różnicę pomiędzy komfortem życia w Anglii i w Polsce. Stosunek wydatków do zarobków tutaj jest kompletnie odwrotny niż w Polsce. Życie także kosztuje mniej- przykładowo zarabiając tu nawet najniższa stawkę godzinowa, za dniówkę jesteś w stanie kupić sobie na przyklad butelkę markowych perfum albo wełniany płaszcz... Nie wspominając o tym,że nie ma mowy tu o zatrudnianiu kogoś na czarno czy na byle jakim kontrakcie. Wszyscy mają porządne umowy, płatne urlopy i dużo praw jako pracownicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj napisałem maila i wogule nieodpisałaś
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Haha bo masz za malego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

Gay Gdańsk (71 odpowiedzi)

JA 21 lat strarówka...

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...

pan szuka pana (10 odpowiedzi)

poznam faceta bi dzis