Jestem w 6 klasie. Za 2,5 miesiaca kończę tę podstawówkę. Mam z nią wiele miłych wspomnień. Co prawda pierwsze lata w tej szkole ze względu na koleżanki nie były najszczęśliwsze, ale teraz "dojrzałam" ;D i chyba jestem bardziej lubiana przez chłopaków i dziewczyny. Nauczyciele są mili i w miarę sprawiedliwi. Dają możliwość poprawienia oceny(jakiej, to zależy od nauczyciela-niektórzy pozwalają tylko jedynki, a inni nawet każdą ocenę, chociażby czwórkę)i napisania w innym terminie. Uczniowie są w miarę przyjaźni i nie dewastują sprzętu szkolnego(ZAWSZE są wyjątki albo nieszczęśliwe przypadki ;D). Poziom nauczania bardzo wysoki, nauczyciele świetnie przygotowali nas do testów kompetencyjnych.Jedno jest pewne-nie zapomnę tej szkoły ani towarzycha z niej..Mam nadzieję że po zakończeniu 6 klasy nie zerwę całkowicie kontaktów z moją klasą..Szczególnie na takiej jednej osobie mi zależy ;)A teraz koncert zyczeń, czyli specjalne pozdrowienia dla mojej wych, czyli pani Agaty oraz niezapomnianych ludzi: Albina, Zieleni,Leszka, Karolka, Fagasa, Weltera i Malwy(chociaż z nią najprawdopodobniej do gimnazjum idę ;)).Mam nadzieję że bedziemy się spotykać na jakiś imprach ;D
Podsumowując, zachęcam.