Szkoła Podstawowa nr 9

Szkoły podstawowe

Sopot, Oskara Kolberga 15

Anonim - opinia (1) Super szkoła. Wysoki poziom nauczania, nauczyciela z pasji Anonim Niestety (1) Ostatnio bałagan, dzieci, żeby się czegoś dowiedzieć muszą szukać w Google,... anonim fajna szkoła (1) Duży plus za nauczycieli. Starają się prowadzić lekcje ciekawie, często... ja
bardzo fajna i pozytywna szkoła (1) Bardzo dobry poziom nauczania, dużo zajęć dodatkowych, świetne nauczycielki. Anna opinia o szkole (1) miła atmosfera, wysoki poziom nauczania, dużo zajęć dodatkowych, osobna... mama Bardzo dobra i bezpieczna szkoła. (1) Polecam , dużo zajęć dodatkowych , świetne wyposażenie, miła atmosfera. Rodzic absolwenta. bardzo dobra szkoła - polecam (1) bogata oferta zajęć pozalekcyjnych, dwie świetlice, fajna kadra nauczycieli,... rodzic Super Szkoła (1) Szkoła z przytupem kto chodził ten wie! Pozdrawiam Nauczycieli! Szczególnie... ziomuś Najgorsza szkoła,nie polecam (1) Na początku napisze że jest to szkoła dla lizusów,jeśli nie będziesz za... Adam.S Nie za bardzo (1) Chodzę SP9 już 6 rok.. Jeżeli ktoś się waha czy pójść do 9 czy do innej... Uczen Najlepsza szkoła (1) Świetna szkoła! Chodziłam do niej . Dziennik elektroniczny,bardzo... Była uczennica Jedno zastrzeżenie (1) Dyrekcja oraz część rady pedagogicznej dopuściła się złamania obowiązującego... Anna :) Świetna szkoła (1) Bardzo POLECAM! Mili nauczyciele ,pyszne jedzenie Tylko jedna uwaga -Pani w... Uczennica Super szkoła (1) polecam innym , szkoła ma bardzo dobrych nauczycieli wszystkie klasy są ze... uczennica O szkole (1) Szkoła jest odnowiona. A najwięcej sala gimnastyczna. W sumie w naszej... Uczennica szkoła. (1) chodzę do tej szkoły. moja klasa jest fatalna, ale inne klasy są całkiem... ****** No comments!!!!! (2) Szkoła ogólnie spoko...ale sorry men.....totalny no commments!!!! Niektórzy... ;P;p;P Uczeń (1) Chodze sama do tej szkoły i jestm bardzo z niej zadowolona . Bardzo polecam... Julia Samulska 19 :P - opinia (1) skonczylam sp9 i uwazam ze okreslenie "jedna z najlepszych" to za dużo.... 19 :P Pozytywnie. (1) Jestem w 6 klasie. Za 2,5 miesiaca kończę tę podstawówkę. Mam z nią wiele... Emila x3