Praca w 3mieście z dobrym niemieckim

Witam.
Myślę nad przeprowadzką do 3-miasta. Jak wygląda rynek pracy dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego i oczywiście angielskim?
Mam dwuletnie doświadczenie w turystyce oraz roczne w księgowości (kiedyś też startowałem na młodszego księgowego z niemieckim ale odpadłem w późniejszych etapach rekrutacji).
Przeglądam ogłoszenia, wyglądają ciekawie a jak z płacą???
+3 k można spokojnie wyciągnąć?

Proszę o wypowiedzi osób, które mają jakieś pojęcie i własne doświadczenia.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w 3mieście z dobrym niemieckim

Hej, w Gdansku jest bardzo duzo ofert pracy dla osób znających bardzo dobrze język niemiecki (C1). W większości sa to korporacje.. Jeżeli znasz tez język angielski na poziomie B1-B2 spokojnie zarobisz ponad 3000netto. Zależy oczywiście od firmy, w jednej wynagrodzenia sa dla wszystkich równe w innej zależne od Twoich kompetencji językowych. W każdym razie nie ma problemu z praca wystarczy spojrzeć na ogłoszenia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na ogłoszenia, które wiszą miesiącami te same.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokladnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak dobrze ciągniesz pod stołem w kroporacjach to może i nie masz problemu z pracą... jak można pisać takie bzdury i nieprawdę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest bardzo dużo takich firm. Zależy czego dokładniej szukasz i w jakiej lokazlicacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie, najwięcej tego rodzaju pracy dla niemieckojęzycznych znajdę w Gdańsku, czy może Gdyni bądź Sopocie??
Myślę, że opcja pracy w korpo by mi odpowiadała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdańsk, Gdynia ;)

Musisz przejrzeć sobie ogloszenia.
Najwięcej pracy w korpo jest w Gdańsk ale tu bardzo mocno stawiają na angielski. Chyba Bayer i coś jeszcze ma niemiecki - mogę się mylić, spójrz na ogłoszenia.

Czy to ważne czy praca będzie w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie? dojechac i tak musisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są korpo które płacą za dodatkowy j. obcy, czyli jak mówisz po angielsku i jeszcze niemiecku możesz do podstawy dostać nawet 2tyś dodatkowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ciek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej hej ))) Potrzebujemy osoby z językiem niemieckim i podstawami księgowości.
Tomasz 0048503540066
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (58 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

Praca w biedronce skierowania na badania (11 odpowiedzi)

Witam zostałam przyjęta do sklepu biedronka i dostałam skierowania na badania lekarskie do celów...