Praca w Lidl

Hej, mam pytanie czy któraś z Was pracuje może w lidlu?Chciałabym się dowiedzieć co nieco o warunkach pracy, i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna czy są etapy czy kończy się na jednej rozmowie.Idę w poniedziałek na rozmowę i chciałabym być przygotowana co może mnie tam spotkać:)Z góry dzięki za info :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

a w jakiej branży u Twojego męża potrzebują z jakim wykształceniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Janeczek - bez przesady, nie ma co uogólniać. Az tak źle to nie jest. Ale wszytko zależy faktycznie od tego JAKIE masz to wykształcenie. Bo jak ktoś ma studia ukończone na wydz. Biologi, Politologi, to ja się nie dziwie że może byc mu ciężko znaleźć prace. U mojego męża w firmie stale kogoś zatrudniają, ale maja z tym problem bo ludzi wykształconych z wiedzą brak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Ja szukam pracy , zarejestrowałam się w sobotę wieczorem do PUP-u, dostałam zaraz odpowiedż, że mam przyjść 16-stego, do pokoju 115, stanowisko, nr wywoławczy podano mi, i wczoraj poszłąm, może 5 osób oczekujących siedziało, mój nr wyświetlił się zaraz, wszystko zajęło 5 minut, bardzo miła pani młoda mnie obsługiwała - i dała wezwanie na środę - po ofertę pracy.

Bo już jestem na granicy, szukam pracy i nic, a mam szkoły ukończone, doświadczenie zawodowe, doskonały kontakt z klientem, niepaląca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Nie ma sprawy. Wybaczam tą pomyłkę. Niestety jest tak, że obecnie bez znajomości i tzw. doświadczenia (skąd je wziąć przy tak absurdalnych wymaganiach pracodawców ??!) człowiek z WYŻSZYM wykształceniem (licencjat, a obecnie robię magisterkę) NIE JEST w stanie znaleźć uczciwej pracy o godnej płacy. Najlepszym przykładem jest mój ostatni pracodawca, u którego wytrzymałem tylko 2 tyg. (mobbing i bezpłatne nadgodziny, kierownikiem 'wykształcony' (mgr.) cham siedzący po 12 h na monitoringu). Oczywiście nie chce mi on wypłacić należnej mi wypłaty !!!! (zwleka mi z nią już tydzień...miała być 10-tego). Ale nic to, za ok. 2 lata wyjadę z mojego 'kraju' za granicę, chyba na stałe. Na pewno nie do USA i GBR, Irlandii. Raczej do Skandynawii lub któregos z krajów bałtyckich (łat ma się teraz najlepiej...). Języki na szczęscie znam (2).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

masz wolne tak jak Ci ułożą grafik. jeśli studiujesz i trafisz na dobrego kierownika - to może podpasować Ci z grafikiem :]

czasem masz 1 dzień wolnego, czasem dwa - zależy jak grafik jest ułożony :] nie zależnie jaki to dzień tygodnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Manieczki - przepraszam za omyłkową zmianę płci ;P godzina robiła swoje ;) (Manieczki jeszcze istnieją? tzn. imprezownia - pamiętam naście lat temu jaki tam był szał)

na te "giełdy pracy" w PUP przychodzą też ludzie z ulicy :] przynajmniej tak było na spotkaniu z przedstawicielami z Lidla ;)

niestety nie tylko w PUP są takie nędzne oferty pracy. niby praca jest - ale po tym co przeszedł mój Mąż szukając pracy, ze swoim doświadczeniem itp. - tylko na 2 spotkaniach na ok 20 była płaca powyżej najniższej krajowej! nigdzie nawet nie usłyszał o zarobkach jakie miał do tej pory - nawet o tym, co miał bez premii... będąc na spotkaniach u konkurencji - zarobki z premią nie sięgały nawet Jego wcześniejszej podstawy :/
"kryzys"....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Jeszcze jedno pyt. Jak jest w LIDL-u z czasem pracy ?? Czy pt./weekendy są wolne, czy nie ?? Można ustalić na tydzień/2 tyg. grafik pracy indywidualnie czy nie ?? I kiedy można by te weekendy odrabiać (w święta) ?? Pytania te są związane z moimi studiami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Dzięki za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi...Nie jestem zarejestrowany w PUP Gdańsk i nie chcę tam się rejestrować (choć mogę dopiero od niedawna, bo kiedyś nie stawiłem się na termin z ofertą pracy). Wolę szukać pracy na własną rękę, gdyż nie przysługuje mi zasiłek i nie posiadam zniżek na komunikację miejską (ale mam semestralny). Oferty z urzędu są smieszne, ale to moje zdanie. Dzięki też za informację o LIDL-u na Warszawskiej (to nie Chełm, tylko Łostowice k. cmentarza). Spróbuję i tam zajrzeć. Mam jeszcze 2 pyt. czy muszę się rejestrować/logować na str. PUP, aby mieć dostęp do giełd pracy, czy nie ?? I czy znacie może jakis tel. do siedziby LIDLA w woj. pomorskim (na ich stronie nie mogłem znaleźć) ??

P.S Odp. dla ~marta: CV na WSZYSTKIE lokalizacje wyslij na rekrutacja.pruszcz.gd@lidl.pl. A do AgusiaGda - jestem MĘŻCZYZNĄ !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

kilka postów wyżej podawałam linki do ogłoszeń na 3mieście ;) ogłoszenia nie aktualne ale widać adres mailowy ;)

rekrutacja.pruszcz.gd@lidl.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Praca w Lidl

A mógłby ktoś podać adres pod jaki można wysyłać CV. Tez jestem na etapie szukania pracy może i tam by spróbowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

do tego jeśli mieszkasz w Gdańsku, a szkolenie masz np. w Sopocie czy Gdyni - to masz płaconą dietę :]

proponuje wysłać kilka razy CV - na maila + obserwuj ogłoszenia na stronie Urzędu Pracy i patrz kiedy jest spotkanie - idź na nie :]

jeśli jesteś zarejestrowana jako bezrobotna - niech Cie dopiszą do listy (musisz wcześniej podejść do "swojego" pośrednika pracy).

praca najlżejsza nie jest - ale firma uczciwa, rozliczają wszystko, nie ma nawet czegoś takiego, że po zamknięciu sprzątasz sklep itp. w ramach godzin wolnych (tzn. za free).
zmiany są tak ustawione, że przed otwarciem sklepu i po zamknięciu są "zakładki" :]

a na Miszewskiego szukają jeszcze ludzi? bo aktualnie pracownicy są w trakcie szkolenia ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

hej podejdz z cv do wybranego przez ciebie lidla na chemie masz lidla przy netto dalej morena .Lidl zatrudnia pracowników na caly etat ale wtedy jedziesz wszystko wykladasz towar siedzisz na kasie pieczesz sprzatasz we wszystkim cie przeszkalaja nie ma problemu od momentu przyjscia do pracy masz wszystko platne a uczysz sie kody na blache i jechana szybkosc i dynamika mile widziana bo tych wolny sie pozbywaja powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Witam wszystkich !! Jestem zainteresowany pracą w LIDL-u, najlepiej na cały etat. Wysłałem swoją aplikację (CV + LM) ok. 2 tygodnie temu. Wciąż jest brak odzewu...Czy to oznacza, że mnie nie chcą (wysyłałem na pracownika sklepu na ul. Miszewskiego) ??. Mieszkam koło Chełmu i nie znam LIDLA, który byłby w tej dzielnicy, jak ktoś tu pisał. Czy mam jeszcze raz wysyłać swoją aplikację na tą lokalizację, czy na inną ??! Z obecnych ofert odpowiadał by mi jeszcze Sopot (tylko nie wiem gdzie jest ten sklep). Praca w Gdyni na wczesne godziny ranne mi nie pasuje ze względu na dojazd (zwłaszcza te Karwiny). Posiadam doświadczenie w pracy na dziale rybnym. Umiem też wykładać towar. Czy LIDL gwarantuje przy zatrudnieniu szkolenie kasowe (i czy płatne, ile) ?? Ludzie pomóżcie mi znaleźć odp. na te moje wątpliwosci !! Za wszelkie KOMPETENTNE i RZECZOWE odp. z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

witam pracowalem w lidlu co prawda nie dlugo bo dlugo to sie tam nie da wytrzymac jedna przerwa na ktora cie wysylaja oni kiedy chca a nie kiedy Ty poza tym nigdy nie wiesz o ktorej skonczysz prace zawsze zostajesz dluzej tak wiec najlepiej poswiec sie pracy nic nie planuj. Fizycznie akurat jako facet to sobie radzilem ale psychicznie mozna wysiąść niby mili ale im dalej tym wiecej sie czepiaja i poniżają latasz jak durny zapierdzielasz w zaleznosci od dzialu jaki ci przydzielą chcoiaz i tak na kazdym jest pelno roboty dajesz z siebie wszystko a oni i tak sie przyczepią ze cos nie tak predzej czy pozniej. podsumowujac jestes tam od wszystkiego wszystko jest tak chaotycznie zorganizowane ze nawet nie da sie przylozyc do kilku rzeczy bo trzeba robic sto na raz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Zajęta przeze mnie!! tak więc zapomnij o niej!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

nie przygladalem sie az tak wiem ze miala czarne buty sportowe i koszulke lidlową to moze jednak wolna a nie zajeta :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

a widziałeś obrączkę na jej ręku?? Zapomnij o niej!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

no wlasnie ona jako chyba jedna z niewielu nie nosi tej plakietki przynajmniej ja nie widzialem ale wiem ze jest zazwyczaj w godzinnach rannych bo wieczorem jej nie ma :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

idź do sklepu i sobie przeczytaj z Jej plakietki :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca w Lidl

Witam, na żaspie ul hynka pracuje od pewnego czasu dziewczyna mała figlarna blondynka włosy tak do ramion czy zna moze ktoś jej imie ? Zapewne nie zwraca uwagi na klientow bo zawsze gdy przechodze jest zajeta widac ze pracowita ale czy ktos zna jej imie chociaz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

infolinia praca (9 odpowiedzi)

Konsultant Infolinii Medycznej · LeasingTeam Sp. z o.o. , czy ktoś orientuje się, czy jest to...

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....