Praca za granica

Witam poleca ktoś pewne firmy polskie które wysyłają ludzi za granicę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca za granica

nie czekaj,az ktos cie wysle,jak paczkę, sam jedź!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca za granica

Ja lecę ze znajomym we wrześniu do UK , można powiedzieć że w ciemno tzn byłem i pracowałem już w tym mieście więc wiem na co mogę liczyć i czego się spodziewać ... a
Ty gdzie masz zamiar wyemigrować do jakiego państwa ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca za granica

ja sie przymierzam, ale właśnie słabo z kontaktami na miejscu .. bo z rodziną to najlepiej na zdjęciu..

a jak widze te stawki polskie 6 zł /h to mam ochotę spakować torbę i nawet autostopem nawet jutro wyjechać (zarobkowo oczywiscie) ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca za granica

UK czy Irlandia to juz nie jest taki raj, jak kiedys byl.Ciezko znalezc prace, a tamtejszym ciezko ja utrzymac.NIe radze jechac w ciemno, bo mozna sie przejechac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca za granica

Witam , poszukuję 14 kandydatów ( kto pierwszy się zdecyduje ten lepszy )
Praca jest dosyć nietypowa i powątpiewam aby ktokolwiek wcześniej wystawiał tego typu ogłoszenie.
Moj przyjaciel który wyjechał lata temu za granicę do Niemczech zaprosił mnie do nowo otwartego baru ,
nie jest to zwykły bar , otóż spotykają się w nim kobiety zamożne , rozwódki , bizneswoomen , szukające przygód lub
nowych znajomości , na czym to wszystko polega? Kobiety które są zdecydowane poznać kogoś z kim mogły by nie tylko "porozmawiać"
zgłaszają się do mojego przyjaciela aby znalazł im "bratnią duszę". Krótko i na temat - poszukuję 14 facetów ( tyle do tej pory zgłosiło się pań )
którzy są pewni siebie i potrafią "zadowolić kobietę" - 3 zdjęcia + krótki opis ze swojego życia. - osoby wybrane dostaną szczegóły pracy za granicą
wiecarskipawel@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Praca za granica

Ale jaja...phi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca za granica

Czesc jestem lukasz mam 30 lat potrzebuje takiego wyjazdu bo mam cierzka sytulacjie finansowa zone i male dziecko oczekuje dyskrecji skonczylem technikum hsndlowe mam mature odbyta zasadnicza slube wojskowa w pulku ochrony centralnych instytucji mon warszawa lubie fetysz moge byc niewolnikiem u kobiety 607 99 6458 zadzwon nie zawiedziesz sie wyjechalbym po 5 maja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca za granica

dokładnie lecimy do Anglii i w ciemno jeżeli chodzi o pracę , wiem że nie jest już tam tak lekko jak kiedyś jednak cały czas jest tam praca , stawka min to 6,50 brutto ( najczęściej tyle dają na początku agencje ) jednak porównując koszty życia tam a tu jest o 2 - 3 razy lepiej pracodawcy nie mają takich wymagań jak u nas i jest po prostu tam więcej pracy bo gospodarka się jakoś kręci !!!

powiem na swoim przykładzie w Polsce ostatnio pracowałem na magazynach, wcześniej w firmach produkcyjnych ( za 7zł - 10zł na rękę zależy do firmy ) sumując 168h miesięcznie dawało mi 1200zł - 1800zł na rękę z wypłaty zostawała mi jedna wielka kupa !!! do Anglii wyleciałem w połowie 2012 roku poleciałem sam w ciemno !!! nagrałem sobie tylko pokój ( oczywiście nie poleciałem pusty 600f zabrałem ze sobą ) prace znalazłem po 3 dniach - przez Agencje rzecz jasna za 6,5 f ale od czegoś trzeba zacząć i mimo że byłem tam bardzo krótko bo tylko do stycznia 2013 r ( musiałem wrócić z przyczyn osobistych - rodzinnych ) zdołałem odłożyć tam przez 6 miesięcy 1800f co daje ok 9000zł !!! teraz pomyślcie ile udaje wam się odłożyć pracując cały miesiąc w Polsce przy takich stawkach jak Ja 7zł -10zł --- 1000zł rocznie !!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca za granica

sumując jeżeli kogoś tu nic nie trzyma , a ma trochę jaj i się nie boi zna język w miarę komunikatywnie to warto spróbować ,trzeba wiedzieć tylko mniej więcej też do jakiego miasta jechać bo z tym też jest różnie ! nie twierdzę że jest tam tak słodko jak kiedyś bo nie jest , ale jak jest się osobą zdeterminowaną i chcącą pracować to można tam za nawet najniższą krajową się godnie utrzymać i coś odłożyć i uwierzcie mi że nie jedząc tylko zupki chińskie a normalnie jedząc ( Ja tam jeszcze trenowałem na siłowni więc odpowiednio się odżywiałem bo trenuje już od 7 lat ) 40 - 50f tyg i można się bardzo dobrze wyżywić !

a u nas w PL niestety chociaż byłbyś nie wiadomo jak zdeterminowany to i tak nic się nie osiągnie ( bez znajomości ) tak niestety jest i nie jest to nasza wina szarych zwykłych ludzi, lecz osób które od lat nieumiejętnie sprawują władze nad tym Państwem . Dziękuje pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca za granica

Najniższa stawka to 6,31f
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Praca za granica

Wracając do pytania o agencje pracy za granicą.

Każda agencja pracy odwala jakieś maniany. Jeśli nawet nie, to sam nie wiesz jakie maniany spotykaja cię w miejscu pracy, do którego cię wydzierżawią.

Ale są agencje, które takich manian robią znacznie mniej od innych. Przykładowo, agencja pracy Ranstadt, PRAN, Axell, zwykle ma lepszą renomę niż jakiś OTTO, T&S i inne wynalazki. Szukaj opinii o agencjach na forach polonijnych.

Druga sprawa, to zawód i język. Jak wyjeżdżasz do pracy w jakimkolwiek zawodzie, chociażby sprzątacz, to masz wieszy zarobek i szcunek niż robotnik niewykwalifikowany. Bo jesteś wtedy jak taka kurtyzana na telefon, nie oczekuj niczego, spodziewaj się wszystkiego, z odesłaniem do domu w ten sam dzień.

Język dobrze jest znać ale zwykle każdy miał potrafić, a dukać potrafił może jeden na dziesięć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam work4you global. Mega duzo ofert, wszystkie zweryfikowane, bez sciemy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

Własny biznes - jak się reklamować? (176 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...