Magda - ocena (1) Mega obsługa, rewelacyjna jakość dekoracji . Balony trzymały się bardzo... Magda on - ocena (1) przepiękna dekoracja, miły kontakt, przystępne ceny on Babeczka z kremem - opinia (1) nie polecam słaba organizacja i bardzo nieuprzejmy kontakt Babeczka z kremem
Monia - opinia (1) Przemiła obsługa. Piękne balony. Klient bardzo zadowolony :-) Polecam :-D Monia Super! (1) Świetny kontakt, super jakość produktów i fachowa obsługa ! Polecam... Joanna Balony z helem - idealne dla każdego! (1) Świetna, fachowa i przede wszystkim miła obsługa. Szybka i dokładna... Gosia Balony na każdą okazję (1) Bardzo miła i sprawna obsługa klienta, duży wybór balonów oraz fajna... Marcin Bardzo miła i sprawna współpraca (1) Polecam. Yasne Lab Naprawdę polecam! (1) Zamówiłam balony z konfetti i z helem na wieczór panieński. Szybka... Beata Karton z balonami na urodziny (1) Prezent niespodzianka - karton pieknie wykonany, zawiązany aksamitna szeroka... Agnieszka Polecam (1) Mila obsluga,ciekawy asortyment. Baloniki z piorkami sa przepiekne :) polecam Daga Animacje (1) Profesjonalnie ale też z humorem i podejściem do dzieci :) Magda balony na ślub (1) jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy , pełen profesjonalizm , bogata... Magdalena Balojikowy szal (1) juz w sumie trzeci raz zamówiłam baloniki u tej Pani i rewelacja! Zarazem na... Dominika Ziemann polecam (1) Polecam serdecznie. Wszystko super,mozna sie ze wszystkim dogadac, ceny... Agnieszka Elcia (1) Cudowne balony oraz dekoracje z nich. Kretywnosc nie zna granic! Polecam ElOch Polecam. (1) Zamawiałam baloniki dosłownie na ostatnią chwilę i kilka razy zmieniałam... Zosia