Maja Lange - ocena (1) Serdecznie polecamy panią Izę! :) Dla laików jest wybawieniem przy aranżacji... Maja Lange Katarzyna - ocena (1) Wybór Pani Izy to efekt moich poszukiwań architekta wnętrz w internecie.... Katarzyna Katarzyna Wróż-Pawełczyk, Witold Michałowski - opinia (1) Pani Iza zdecydowanie zna się na swoim fachu. Kupiliśmy z mężem dom. Byłam... Katarzyna Wróż-Pawełczyk, Witol
Małgorzata - opinia (1) Polecamy współpracę z Panią Izą, ma duże doświadczenie i doskonale... Małgorzata Agnieszka - opinia (1) Kupilismy dom, i okazało się, że bedziemy potrzbowali pomocy kogos kto nam... Agnieszka Kasia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Naprawdę czułam się zaopiekowana, a... Kasia Renata - opinia (1) Z usług Pani Izy korzystałam już niejednokrotnie i za każdym razem efekt... Renata Karolina Bloom - opinia (1) Gorąco polecam współpracę z Panią Izą! Panią Izę znalazłam w internecie,... Karolina Bloom Aleksandra - opinia (1) Pani Iza - zaangażowana, profesjonalna, pełna pasji. Cierpliwie odpowiadała... Aleksandra monika i piotr (1) Polecamy wszystkim współpracę z Panią Izą . Pełen profesjonalizm,wiedza... PIOTR Mieszkanie Elżbiety i Ryszarda (1) Na Panią Izę trafiliśmy w internecie poszukując projektanta dla naszego... Ryszard mieszkanie Grazyny (1) Panią Izę znalazłam w internecie .Umówiłam się na spotkanie.Pierwszy wybór... Grażyna Aranżacja łazienki (1) Chciałam zmienić miejsce zamieszkania na Gdynię. Ciężko jest znaleźć... Danuta cud (1) Planowałam remont mojego małego i starego mieszkania. Długo poszukiwałam... Celka Pani Iza (1) Pani Iza- właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pełna pasji, zaangażowania,... Monika ...............DOROTA I MARIUSZ....... (1) P Izę wyszukałam w internecie i wybrałam sugerując sie samymi dobrymi... Dorota Łazienka (1) Pani Iza to dar niebios dla każdego kto nie ma za wiele czasu i wiedzy o tym... Monika Aranżacja domu Dorota i Lech (1) Polecam wszystkim którzy mają wątpliwości jak urządzić dom. Pełen... Dorota Łazienka (1) Z Panią Izą współpracowałam przy remoncie łazienki. Projekt łazienki oraz... Dorota Opinia - kompleksowa aranżacja i nadzór nad wykonaniem(stan deweloperski). (1) Może zacznę od tego , że pewnie jak większość osób nie mieliśmy z żoną zbyt... Piotr