Opinia kompleksowa aranżacja mieszkania (1) Panią Izę Kotlewską polecam z wielką przyjemnością, zasługuje na jak... Kaśka Kasia i Alfred - opinia (1) Widzę, że nie tylko my jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Izą. Nic... Kasia i Alfred Opinia - kuchnia (2) Pani Iza jest Wielką Profesjonalistką, dzięki jej zaangażowaniu kuchnia... Marzena
Maria Irena (1) Chce podzielić się z Państwem bardzo miłym zaskoczeniem i pozytywną opinią.... Maria Irena Ela - opinia (1) Dzięki p. Izie z ciasnego, 50-metrowego mieszkania uzyskaliśmy przestrzenną,... Ela Edyta (1) W 2011roku kupiłam nowe mieszkanie klucze do niego odbierałam dopiero w... Edyta Jabłońska Opinia (1) Chciałabym podzielić się z państwem moimi doświadczeniami aby pomóc i... Ilona Aleksandra - opinia (1) Długo nie mogliśmy podjąć decyzji co do współpracy z architektem.Jednak po... Aleksandra Tomasz - opinia (2) Po kilku nieudolnych próbach zaprojektowania wnętrza wymarzonego mieszkania... Tomasz Olaf Kraczkowski - opinia (3) Minęły niecałe dwa lata odkąd poznałem p.Izę. Wtedy mój dom istniał tylko na... Olaf Kraczkowski Alicja K. - opinia (2) Wybór na firmę p. Izy padł po przeczytaniu ocen zadowolonych klientów, a więc... Alicja K. podziękowania (2) Jestem bardzo zadowolona z aranżacji oraz ze współpracy z firmą atelier.... zadowolona klientka z Gdyni.