Kris - opinia (1) Profesjonalna, nastawiona na klienta, kontaktowa. Mimo ciągnącego się z... Kris Rafał - opinia (1) Projekt wykonany błyskawicznie w przystępnej cenie. Dodatkowym atutem były... Rafał Karolina - opinia (1) 5+ za profesjonalizm, terminy realizacji i bardzo dobre podejście do klienta.... Karolina
Adam - opinia (1) Profesjonalna firma projektowa ze świetnym podejściem do swojego klienta.... Adam Polecam wszystkim! (1) Pani Agata to osoba, która uważnie słucha i dostosowuje w 110% potrzeby... Monika Profesjonalnie i kreatywnie (1) Jestem bardzo zadowolony z projektu - ciekawe pomysły i funkcjonalne... wojciech Bardzo dobra współpraca!! (1) Jesteśmy zachwyceni projektem. Bardzo dobra współpraca, szybka transakcja ;)... Artur zdecydowanie polecam! (1) z czystym sumieniem polecam pracownię Decoretti, która wykonała dla nas... Anna Wspaniale! (1) Skończyliśmy właśnie realizację mieszkania, wyszło wspaniale! Zupełnie tak,... Krystian i Weronika Szczerze polecam (1) Przy projektowaniu i wykańczaniu naszego mieszkania współpracowaliśmy z firmą... Bożena Opinia perfekcyjna (1) Ocena jest tak wysoka ponieważ jedyne co musiałem zrobić to spotkać się.... KRZYSZTOF PAŁUBICKI Remik - opinia (1) właśnie zaczęliśmy współpracę z Agatą z firmy Decoretti. Kierowaliśmy się... Remik Zadowoleni klienci (1) Mieliśmy okazję pracować z Panią Agatą przy okazji urządzania wnętrz naszego... Ewa i Bartek Grajewscy Zadowolony klient :) (1) Miałem przyjemnośc zatrudniac Panią Agate do zrobienia projektu mojego... Filip Szarmach Polecamy :) (1) Kiedy okazało się, że na świecie pojawić ma się nowy członek naszej rodziny,... Ewa i Marek