Hanna - opinia (1) Korzystamy regularnie - zawsze ta sama wysoka jakość. Dużo ryby, mało ryżu,... Hanna Asia - opinia (1) Zaskakujaca dobra jakość.polecamy.super od syna i synowej:) Asia Aga - opinia (1) Najlepsze sushi w Trójmieście Polecam Aga
Jędrzej - opinia (1) Super jedzenie, ogromny plus za szybki dowóz Jędrzej Marcin - opinia (1) Jedzenie świeże i smaczne, szybki dowóz, polecam! Marcin Kasia - opinia (1) Najlepsze sushi!!!! Zamawialiśmy prawie ze wszystkich restauracji sushi w... Kasia Darek - opinia (1) Pychota. Bez wątpienia najlepsze Shushi . Pięknie podane. Zamawialiśmy... Darek Basia - opinia (1) O mamo! Najlepsze sushi jakie jadłam. Pięknie podane, świeże i duże kawałki. Basia Kacper - opinia (1) Bezapelacyjnie najlepsze sushi w mieście. Przystępne ceny i najlepsza jakość. Kacper Sebastian - opinia (1) Polecam, duze rolki i dostawa przed czasem. Jestem mile zaskoczony swiezoscia... Sebastian PaulinaWK - opinia (1) Obłędnie pyszne sushi! Najwyższa jakość składników i wykonania. Polecam... PaulinaWK J. - opinia (1) Bardzo dobre sushi. Zestaw przywieziony wcześniej niż pokazywał zegar.... J. A - opinia (1) To było najlepsze sushi jakie w życiu jadłam. Przepięknie podane, rolki w... A Pełen profesjonalizm - polecam! (1) Miałem okazję współpracować z Jarkiem podczas imprez firmowych i tak: 1.... Mariusz Olejniczak Żaneta - opinia (1) Wszystko świeże mega przygotowane 100%Polecam Żaneta Fantastyczne (1) Sushi przepyszne, świeżutkie, pięknie zrobione i podane. Ogromny wybór... Kasia Magda - opinia (1) Sushi pyszne, świeże i pieknie podane. Serwis na bardzo wysokim poziomie.... Magda Profesjonalnie (1) Zamowilismy po poleceniu przez znajomych na imprezę firmową. Bardzo... EK wow (1) Świetne sushi, nie ustępuje tym ze znanych restauracji w 3mieście... ciekawe... Wojtek Sushi na 6 (1) Pracownia Sushi Jerry Ruko pomimo niewielkich rozmiarów robi gigantyczne... Mateusz