Pracownicy OK

lecz chyba malo tam zarabiaja,bo tak jakby wszystko od niechcenia wykonuja na serwisie,mila Pani na recepcji chociaz zamiast obslugiwac klientow bardziej woli plotki z kolezankami ale coz takie juz sa kobiety.calosc oceniam tak srednio na 3 z minusem. wspomne jeszcze o ochronie-dobranoc-chyba w nocy ostro pilnuja pobliskie krowy bo w dzien spia i na nic nie reaguja-brawo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA

dzial nowych aut:

wszyscy jakby ospali ogólnie chyba w dupie maja klienta - wchodze i nikt do mnie nawet nie podszedl- panie sobie gadaja w rogu takie 2 dupy siedza i nic. panowie choc w gajerkach to tez sobie gadali- kurde czy jak juz naprawde nie mam zlotej kiety i rolexa to znaczy ze nie jestem godny uwagi?????????

serwis wydaje sie byc ok- odrazu podeszli i sie zapytali w czym pomoc i to chyba sam kierownik :-) brawo

uzywane:------UWAGA-------

kupilem auto zlozone z 3 aut!!!!!!!! po jakims dachowaniu, pospawane, 2 warstwy lakieru a mialo byc super tak mi powiedzieli sprzedajacy tam ,że bezwypadkowy super itd. - taki smieszny grubasek palacy peta :-)

napewno wytocze im proces oj juz zacieram rece bylem u prawnika i zabula ostro !!!!!!

Panie Walder kimkolwiek pan jestes - za te włki zabulisz ostro bo okazuje sie ze nie tylko ja zostalem oszukany, mam jeszce kilku takich ludzi. ciekawe czy ci wtedy bedzie do smiechu jak ci na wykonczenie salonu nie zostanie :-))))

ostrzegam wszystkich przed tym salonem bo chyba tam jakies wałki robia z tymi autami, kupuja wraki i sprzedaja jako bezwypadkowe - moja rada nie kupowac!!!! jak najdalej od tego salonu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: UWAGA

To po co tam jeździsz? Niedaleko jest przeciez inny salon i serwis Toyoty w Oliwie, tam nie ma ściemy, nie robią przewałów! I obsługa miła reagujaca na klienta jak wchodzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0