Roman Karolak - ocena (1) W dniu wczorajszym odbierałem Yaris Cross, odniosłem bardzo dobre wrażenie,... Roman Karolak K - opinia (1) Najgorszy salon sprzedaży jaki poznałem. Zakupiłem samochód używany z... K Jarek - opinia (1) Świetny salon! Bardzo dobrze przygotowana oferta w internecie, przyjazne... Jarek
Andrzej - opinia (1) Czekam 30 minut na wymianę wycieraczek. Zaproponowałem, że mogę to zrobić sam... Andrzej Tomasz - opinia (1) Bardzo sprawna obsługa, wszystkie formalności załatwione w jeden dzień. Ceny... Tomasz M.Bear - opinia (1) Bardzo przyjazny salon. Pan Michał Bach niezwykle kompetentny, cierpliwie... M.Bear bogdan - opinia (1) naprawa zbitej szyby po 2 tyg.bez rezultatu i nie wiadomo kiedy będzie może... bogdan Uważajcie na własne samochody, oddając auto do naprawy blacharskiej. (3) Miałem już wiele samochodów i wiele różnorakich napraw, ale po raz pierwszy... Mariusz. Solidny sprzedawca (1) Po odsianiu firm a następnie modeli, które nie spełniały moich oczekiwań na... Tomasz Pełen profesjonalizm (1) Korzystałem pierwszy raz z serwisu Lexusa w Chwaszczynie. Zgłosiłem się z 9... Paweł Krystian K. z cls (1) bardzo niesłowny człowiek najpierw mowi ze zadzwoni a pozniej nie odbiera DNO arek cena za przeglądy w serwisie w Chwaszczynie (1) Skąd Oni biorą te ceny? Z księżyca? Ceny w Chwaszczynie i w Rumi są na takim... Jan Staszewski Profesjonalnie (1) Dziękuję za profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze wymarzonego samochodu.... Zadowolona Do kitu (1) Witam, nie polecam tego serwisu. temat nr 1 - zagubiono mi książkę... SŁAWEK NIE MOGĘ POLECIĆ (1) Serwis blacharsko-lakierniczy w mojej ocenie to typowe robienie z człowieka... Były klient Polecam (1) Ja i moja rodzina jesteśmy posiadaczami Toyoty od wielu lat. Do Chwaszczyna... Janusz W. Tak powinien wyglądać każdy serwis! (1) Witam, Niedawno odwiedziłem tą stację ze swoim Lexusem i muszę przyznać, że... Zbigniew Najwyższa jakość usług! (1) Do tego salonu trafiłam właściwie przypadkiem, chociaż jak się póxniej... Monika Wszystko na miejscu (1) Jestem jak najbardziej zadowolony po dokonanym zakupie auta używanego.... MM CAŁKOWICIE ZADOWOLONa (1) Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że obsługa klienta, który kupił tylko... MARIOLA