Polecam !!! (1) Nie dawno odebrałem nowe Auto z salonu w chwaszczynie jestem bardzo... Avensis Zniszczyli zamiast naprawić. (3) Krótko o serwisie blacharsko lakierniczym toyota chwaszczyno. DNO i... Mariusz Profesjonalizm (1) Jestem bardzo zadowolony z usług autoryzowanego serwisu. Obsługiwał mnie Pan... Wojciech
Przegląd (1) Od lat korzystam z usług serwisu w chwaszczynie i jestem BARDZO zadowolona.... Karolina W WIELKIE NIE !!!!!!! (2) Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim chamstwem i niegrzecznym tonem ze... Kierowca - 50-letnia kobieta Subiektywna opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z przeglądu auta! Serwis jest PROFESJONALNY! Mogłoby... Klient Przegląd Avensis 2,4 (1) Nie rozpisując się uważam że obsługa fachowa rzetelna i na bardzo wysokim... GOŚĆ Wymiana opon (1) W Anro Trade w Chwaszczynie wymieniałem opony z zimowych na letnie-trwało to... Tomasz Tarnowski W pełni zadowolony (1) Serwisuję swoja Corollę od 7 lat i przez wszystkie lata byłem zadowolony po... Stefan Samochodu użuwane (2) jedna kwestia , jest tam pan od samochodow uzywanych jakiś nazwisko na M ,... pa diagnostyka komputerowa (1) NIE POLECAM. !! na pytanie co bede mial za 250 zł otrzymałem odpowiedż -... Zbyszek Złamane świece żarowe (1) W środę oddałem Avensisa 2003 na przegląd 255tys km przed dłuższą trasą... Igor Zdecydowanie odradzam (1) Na przeglądzie gwarancyjnym "zapomniano" sprawdzić chłodnicy, która była... Cherry nie polecam (2) zachęta do kupna ok, terminowość odbioru samochodu poniżej przeciętnej,... maciej Pracownicy OK (3) lecz chyba malo tam zarabiaja,bo tak jakby wszystko od niechcenia wykonuja na... Jasio123 Terminy i naprawa (1) Niestety zawiodłem się na tym salonie. Wyznaczono mi termin naprawy... Leszek Rewelacyjnie (1) Od rana jeździłam po gdańskich warsztatach szukając kogoś, kto naprawił by mi... Ilona Polecam (1) Mimo małego salonu i dużego ruchu Panowie z serwisu doskonale sobie radzą.... Paweł G. ... (1) Po przeglądzie, który mnie kosztował 1000 zł wyjechałem z chłodnicą zużytą w... Cherry RAV4 GA 6110H (1) Serwisowałem zakupioną u dealera w Berlinie 3 letnią RAV4. Wszystkie... Marian Palenica