Zniszczyli zamiast naprawić.

Krótko o serwisie blacharsko lakierniczym toyota chwaszczyno. DNO i zdecydowanie więcej jak 2 metry mułu.

Niby mistrz lakiernik a auto zniszczyli bardziej jak mógłby to zrobić "Pan Henio" z garażu a do tego skasowali jak za idealnie wykonaną usługę lakierowania.

Może komuś, kto jest niewidomy lub nie przywiązuje wagi do jakości wykonanej usługi to wystarczy ale jeśli ktoś wymaga NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, RZETELNOŚCI, PROFESJONALIZMU zdecydowanie ODRADZAM.

Trzy dni przed lakierowaniem auto wyjechało z salonu detailingu (drzwi nie udało się wyprowadzić). Po wizycie w toyocie chwaszczyno na lakierowanych drzwiach swirle, hologramy. Do tego auto, pomimo próśb by obchodzono się z nim jak najdelikatniej przykryte jakąś plandeką po której większa część auta została porysowana. Pseudo serwis umywa od tego ręce, twierdząc iż tak już było.

Stwierdzili, że mogą to poprawić mleczkiem do polerowania, skoro jednak raz im się nie udało, drugiego polerowania wolałem nie ryzykować.

Nigdy więcej tam nie przyjadę i odradzać będę każdemu.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Zniszczyli zamiast naprawić.

Co tu duzo mówić. Mi polakierowano nową tylną klapę. Lakier się ściera i odchodzi płatami. Skandal. Oczywiście cena jak za profesjonalizm. Więcej moja noga tam nie postanie, pomimo, że w Anro Trade kupiłam trzy samochody i wykonywałam usługi związane z serwisem. Teraz jeżdżę gdzieś indziej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zniszczyli zamiast naprawić.

Szanowna Pani
Jest nam niezmiernie przykro, że nie jest Pani zadowolona z usług naszej blacharni lakierni. Niestety, rozmawiałem z wszystkimi moimi pracownikami odnośnie opisanej przez Panią sytuacji i żaden z nich reklamacji z tytułu wadliwie wykonanej usługi sobie nie przypomina. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy abyśmy mogli sprawę omówić i zaradzić zaistniałej sytuacji.
Pozostaję z szacunkiem
Błażej Kochańczyk
Kierownik CLS Walder
e-mail: kochanczyk@cls-walder.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3