Jestem bardzo zadowolony z usług autoryzowanego serwisu. Obsługiwał mnie Pan Maciej. Był bardzo profesjonalny zamiast wciskać mi na siłę dodatkowe usługi ( tak jak w innych serwisach) przedstawił mi opcje i poinformował ile kilometrów mogę jeszcze zrobić na danej części. Na koniec przedstawił mi priorytety i zaplanował plan napraw na najbliższy czas. Samochód był gotowy na umówiony termin, zostałem o tym poinformowany telefonicznie. Mam pełne zaufanie do Pana Macieja i jego porad. Dzięki niemu zdecydowałem się na dodatkowe naprawy, których nie planowałem ale, które e przeciągu 2-3 lat zwrócą się z nawiązką. Myślę że jest to serwis dla osób, które nie lubią być oszukiwane lub traktowane jak małe dzieci. Jeśli ktoś chce może przez cały czas widzieć swój samochód i zabrać zużyte części. Osoba, która przyjmuje samochód do naprawy, na sam koniec robi jazdę testową aby się upewnić że usterka na pewno została usunięta. Myślę że w dużej części sukces tego serwisu polega na zatrudnianiu pracowników, którzy są fachowi ale równocześnie naturalnie mili i cierpliwi. Jak wiadomo usługi nie są łatwym kawałkiem chleba. Ku swojemu zaskoczeniu serwis opuściłem z poczuciem dobrze wydanych pieniędzy