Pralnia Norel

Pralnie Magiel, farbiarnie

Gdańsk, Bulońska 12D

Kasia - ocena (1) super obsługa oraz dobre ceny Kasia Kama - ocena (1) Profesjonalna, życzliwa obsługa. Jakość wykonanej usługi na najwyższym... Kama Tadeusz - ocena (1) Gorąco polecam!!! Tadeusz
Kamil - ocena (1) Przemiła obsługa.Gajerek jak nowy Kamil Regina - ocena (1) Pralnia godna polecenia, warto przyjechać nawet z Gdyni bo jakość usług... Regina Ala - ocena (1) Polecam, pościel i obrusy wyprane i wymaglowane w 24 godziny. Tuż przed... Ala Romek - ocena (1) Bardzo dobra pralnia godna polecenia Romek Krysia - ocena (1) Dobra pralnia z bardzo mila obsługa i co najważniejsze z fachową pomocą i... Krysia Michal M. - ocena (2) Jestem bardzo wdzieczny Paniom z pralni Norel za uratowanie moich ciuchow:)... Michal M. Julka - ocena (1) Świetna osiedlowa pralnia z tradycjami. Moja mama korzystała, teraz i ja... Julka Blanka - ocena (1) Jesionka męża i moja kurtka puchowa wyglądają jak nowe. Miła obsługa i... Blanka Renata - ocena (1) Przemiła obsługa. Nie tylko piorą, ale chętnie też doradzą. Jestem bardzo... Renata Stefan - ocena (1) Najlepsza pralnia w Trójmieście. Usługa jak zwykle perfekcyjnie wykonana Stefan Ewa - ocena (1) Usługa jak zwykle świetnie wykonana Ewa Marta - ocena (1) Pralnia z tradycjami i rewelacyjnym podejściem do klienta. Bez dwóch zdań... Marta Super (1) Naprawde polecam, jakość usług rewelacja, za każdym razem , a to juz ponad 10... Ela