Michał - ocena (1) Bardzo fajna usługa odbioru i dowozu. Nie zawsze łatwo jest zgrać się... Michał J.S - opinia (1) Obsługa,czas realizacji i jakość wykonania na najwyższym poziomie J.S Maga - opinia (1) Wspaniała obsługa, personel bardzo zaangażowany w wykonywaną pracę! Maga
Daniel Sabłoński - opinia (1) Świetna pralnia. Nie mam nic do zarzucenia. Szybko, tanio, czysciutkie i... Daniel Sabłoński Muzyk93 - opinia (1) Świetna obsługa i jakoś wykonywanej pracy. Pranko odebrałam czyste, pięknie... Muzyk93 Hania - opinia (1) Panie bardzo miłe w centrum Kowale, szybko i profesjonalnie, Jestem bardzo... Hania Ro.Rz - opinia (1) Pralnia godna polecenia. Wszystko czyściutkie, wyprasowane i terminowe. Miła... Ro.Rz renia - opinia (1) Pralnia bardzo rzetelnie i terminowo wykonuje swoje usługi, godna polecenia. renia Rafał Rzeźniczak - opinia (1) 6/6 to idealne odzwierciedlenie świadczonych usług. Rafał Rzeźniczak Robert - opinia (1) Szybko i profesjonalnie. Miła obsługa. Polecam. Robert Natalia Ż - opinia (1) Dziękuję za ładnie wyczyszczony zimowy płaszcz, za miła obsługę, jestem... Natalia Ż Mariusz Trynkiewicz - opinia (1) Bardzo dobra jakość, ceny mają raczej najniższe w Gdańsku, serdecznie polecam . Mariusz Trynkiewicz Karolina - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Oddałam kurtkę puchową w CH Kowale do prania i... Karolina Maja z Wrzeszcza - opinia (1) Polecam. Oddalam do prania grube koce. Odebralam pachnace czysciutkie jak... Maja z Wrzeszcza Tobiasz - opinia (1) Obsługa na wysokim poziomie,panie zawsze uśmiechnięte,garderoba pięknie... Tobiasz Bożena Rydel - opinia (1) Godna polecenia pralnia dobre ceny. Bożena Rydel Zuzanna - opinia (1) Super obsługa, polecam bardzo, szybko i sprawnie wszystko poszło, będę dalej... Zuzanna Hanna S. - opinia (1) Jestem zadowolona z jakości wykonanej usługi, polecam każdemu :) Hanna S. Helena Suropek - opinia (1) Regularnie korzystam z pralni oddając do czyszczenia m.in. elementy o dużych... Helena Suropek Marcin - opinia (1) Jak ktos nie ma pralki w domu, to polecam te pralnie. Jak masz pralke to tez... Marcin