Prawdziwe perfumy

Gdzie można zakupić prawdziwe perfumy? Są jakieś sklepy stacjonarne? Czy internet, ściąganie zza granicy.
Zależy mi na trwałości - czyli po porannym zastosowaniu, aby były wyczówalne do wieczora.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubie zapachy, które są korzenne w bazie ale również mają świeże nuty. Takie chyba odpowiadają mi najbardziej. NIedługo swoją droga zbliżaja sie urodziny mojego faceta i chciałabym mu sprezentować coś porządnego.
Do wydania na zapach mam 200 zł. Co polecicie w tej cenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dwa zapachy:
Azarro Chrome - osobiscie podobają mi się bardzo chociaż trwałośc jest taka sobie bo max 3 godziny co jak na tak świeży zapach nie jest w sumie złym osiągnięciem
Love&Desire - są to perfumy z feromonami, ale osobiście używam ich na co dzień ponieważ podobają mi się i są takie jak opisałaś. Dośc mocne ale generalnie świeże. Trwałość jedna z lepszych z jakimi miałem do czynienia bo trzymają się na ciele do kilku godzin. Na ubraniach można wyczuć je jeszcze przez 2-3 dni. Pisze jednak o tych w ciemnej butelce bo są również w jasnej butelce, ale te nie są tak mocne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Niemczech Holandii Szwecji itd

Tam mają lepszą jakość..
W Polsce Rumuni Bułgaria itd idzie trzeci sort.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eee... nie jestem pewna czy chciałabym mu kupować zapach z feromonami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na polskim rynku mamy wody toaletowe i perfumowane, te drugie są lepszej trwałości. W Internecie można kupić też koncentraty, ale są bardzo drogie i małe pojemności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie, wszystko zalezy od podejścia. Feromony nie są używane jedynie do podrywu ale jest to po prostu zapach, który może się podobać bardziej. Mi się to przydaje czasami w robocie ponieważ zauwazyłem,ze podejście innych osób do mnie zmienia się na bardziej pozytywne (szczególnie w kontaktach z klientami).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Hemoron-stosował ktoś tą metodę na hemoroidy??? (122 odpowiedzi)

Hemoron-stosował ktoś tą metodę na hemoroidy??? Mam II stopień tego paskudztwa i zastanawiam się...

Problem ze wzwodem (6 odpowiedzi)

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac...

Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? (38 odpowiedzi)

jak w tytule Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? stosowałam już chyba wszystko...