Jakieś dwa tygodnie temu miałam okazję skorzystać z masażu całościowego, na który dostałam voucher. Naprawdę go potrzebowałam, bo byłam skrajnie przeciążona przeciągającym się remontem i niekompetencją części ludzi, których do niego zatrudniłam.
Ze względu na duże zainteresowanie masażami pojawił się problem z terminem - wstępnie ustalony trzeba było przełożyć, co dodatkowo mnie przybiło, bo naprawdę liczyłam na niego, jak głodny na jedzenie.
Panie - z recepcji i masażystki - dołożyły wszelkich starań, żeby znaleźć dla mnie dogodny termin i w ramach rekompensaty przedłużyły zabieg z 60 na 90 min. Ale najlepsze było przede mną.
Od samego początku p. Kasia masażystka zajęła się mną z dużym wyczuciem i zaangażowaniem. Najpierw ciepła woda do przemycia stóp, o którą poprosiłam, potem cudownie odprężający masaż całego ciała z aromatycznym owocowym olejkiem, miła rozmowa, stonowana muzyka w tle, uspakajający półmrok, ciepła atmosfera, masaż który nie wiadomo, kiedy się skończył (prawie zasnęłam :) ) i jeszcze woda z cytryną na koniec. Dla mnie to, co zrobiła p. Kasia to poezja, dowód fachu i zaangażowania. Wyszłam lżejsza o cały stres i podbudowana dobrocią. Życzę dalszych sukcesów :)