najlepszy masaż w Trójmieście! (1) Z czystym sumieniem wystawiam "szóstkę", ponieważ od kilku lat jestem stałą... Dorota Mega Polecam (1) Bardzo bardzo polecam salon + Dla Urody . Bardzo profesjonalne podejście do... Sandra Ostrzegam wszystkie Panie!!! (1) Drogie Panie, niestety na własnym przykładzie ostrzegam przed tym salonem,... kaja.
Polecam! (1) Przyszłam tu w celu podcięcia swoich włosów, a właściwie obcięciu... Kinia Pozytywne zaskoczenie (1) Polecam, bo jestem stałą klientką tego salonu. Zawsze cenię tu jakość... Ania Prawdziwy relaks! :) (1) Jakieś dwa tygodnie temu miałam okazję skorzystać z masażu całościowego, na... Zrelaksowana bardzo polecam panią fryzjerkę Klaudię (1) +pani fryzjerka uważnie słucha +jest kreatywna-potrafi bardzo dobrze... wuthering heights Fatalna jakość wykonania paznokci (2) Nie polecam, nigdy więcej. Kosmetyczka nie ma żadnego pojęcia o malowaniu... Justyna POLECAM! (1) W salonie panuje sympatyczna atmosfera , Panie z obsługi bardzo miłe,... Bogusława Polecam (1) Jestem klientką salonu od wielu lat. Pani Kamila jest najlepszą kosmetyczką... Magda Polecam (1) Korzystam z usług salonu juz kilka lat. Farbuję, ścinam i odżywiam włosy,... SS Zraziłam się do tego salonu (1) W ubiegłym tygodniu zdecydowałam się pójść do salonu żeby znacząco zmienić... boberkowa Rozczarowana klientka (1) Niestety, po dzisiejszej wizycie u fryzjera w +DLA URODY, chciałabym zgłosić... rozczarowana Super! (1) Jak tylko bolą mnie plecy idę na masaż kręgosłupa i jest wykonany... Sandra nAJLEPSZY SALON (1) pANI ASIA ZNA SIĘ NA SWOJEJ PRACY NIE OBIECUJE EFEKTÓW NIEREALNYCH POPROSTU... AGNES Pani Kamilka (1) Jedna z najlepszych kosmetyczek do której z miłą chęcią wracam. Pani Kamila... Olivcia Oli - opinia (1) Goraco polecam pania Ade przemija dziewczyna z humorem a przede wszystkim... Oli super (1) Pani Monika - niezwykle solidna, profesjonalnie podchodząca do swojej pracy,... klientka KOSMETYCZKA SUPER!!!!!!!!!! (1) Polecam kosmetyczkę, robiłam co prawda hennę z regulacją ale wykonana bardzo... Ania POLECAM SERDECZNIE (1) JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ŻE WYBRAŁAM TEN SALON , PANI FRYZJERKA MONIKA... ANIA
1 z 3 »